• gizemli biri.

çaylak olduğunda çok üzülmüştüm.
  • ben sözlüğe dühul olduğumdan beri okurum bu sözlük kişisini.
    baştan beri de badimdir, eksik olmasın.

ne gizemine halel gelsin isterim, ne de bu nick altında saçmalamak isterim.
    ama şunu diyeyim kendi kendime aldığım yüksek müsaadeyle;

bana başka bir yerde verdiği selama umarım pişman değildir.
    çünkü dakikalar alan izahata ve sohbete yol açtım; umarım yorgunluk vermiyorumdur.

sabrına ve işine duyduğu saygıya hayranım.
    o kadar çok katkısı oldu ki bana.

e bu güzel insanların hepsi de güzel atlara binip gitmemişler ki?
    aramızdalar işte.
    bulana.
    görebilene.

"yara" bitene kadar azıcık daha yoracağım olur mu seherseniz?
    o bitince başka birşey bulursam da affola şimdiden.

gülücük de gülücük.
  • metin kaçan'ın ölümünü yalçın küçük'e bağlayan akp'li. hay maşallah.
  • (bkz: #67173621)

yazarların nik altına iftira dolu entryler yazan çapsız bir yazar bozuntusu. ruh sağlığı bozuk ya da paranoyak. rüyasında hacklendiğini görüp entry sıçıyor. allah akıl fikir versin.
  • (bkz: #67173688)

fazla hollywood filmi izleyen yazar. sözlükte resim paylaşanları hacker ilan etmesi başka nasıl açıklanabilir. senin izlediğin filmlerden, girdiğin sitelerden bilgisayarına virüs bulaşmıştır, survivor başlığında paylaşılan tom ve jery resmine tıklayınca da açılmıştır oralar. sorun sende ablacım. fazla gezme internette.
  • akşam evime gittim, yemek yedik, hanımla oturup televizyon izlemeye başladık, survivor 2017 açıldı, biraz izledik, o sırada hanım dedi ki ya bu ilhan mansız'ın duruşu, hani sözlükte de çok konuşulan karnını içeri çekiyormuş gibi olan şu meşhur duruşu, tom ve jerry'deki spike'a benzemiyor mu dedi. harbiden de gözümde canlandırdım ve baya da güldük karşılıklı. hemen sözlükte paylaşma ihtiyacı hissettim.

aldım elime telefonu arattım google'da tom, jerry ve spike diye hoşuma giden resimlerden bir tanesini paylaştım, komik de bi not yazdım. aradan bir saat geçmemiştir, tekrar açtım telefondan sözlüğü, baktım ki bu hanım abladan mesaj gelmiş. şöyle yazıyor '' verdiğin bknz bilgisayarıma foto yükledi. amacın ne senin???''

bildiğim kadarıyla sözlükte resim linki paylaşmak yasak değil, hatırladığım kadarıyla da imgim.com'a yüklenmiş bir resimdi. mesajı okuyunca ilk iş entrymi sildim, sonra da mesaj atarak kötü bir amacım olmadığını, ne olur olmaz diye de entryi sildiğimi kendisine bildirdim.

sonrasında baktım ki nick altıma şu salakça entryi yazmış. survivor 2017 başlığına da şu entryi yazmış.

velhasılı kelam şimdiye kadar sadece sevdiğim insanların yazdığı nick altımı iftiralarıyla kirletmiştir. en komiği de hackerlıkla suçlanmam. itiraf ediyorum evet ben bir hacker'ım, verdiğim linke günlerce uğraşıp kodladığım bir virüsü koyarak, linke tıklayan binlerce yazarın hesabını ele geçirmeye çalıştım, özellikle de varlığını dün akşam farkettiğim bu şahsın hesabında gözüm var. allah akıl fikir versin ne diyeyim.

durumu farkeden badilerim, arkadaşlarım kendisine tepki göstermişler ve onları da benim yedek hesabım olmakla suçlamış. uzak durun, dikkatli olun, bulaşmayın, tehlikelidir. boş bir yazardır, çapsızdır, iftira atar, çok film izler, hayal gücü geniştir.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • yazarları entry sayısına bakarak değerlendiren zavallı bir sözlük kullanıcısı. bakın yazar demiyorum, kullanıcı diyorum. lan 2 bin entry girmişsin %95'i tv, magazin, survivor. daha doğru düzgün cümle bile kuramayan, türkçe katili manyağın birisin. kendine bak önce sen.
  • (bkz: #67656146)
    (bkz: #67656872)
    (bkz: #67657188)

sözlükte tartıştığı yazarların hepsi yedek hesap zaten, survivor başlığında kavga ettiği yazarlar da acun ılıcalı'nın satın aldığı hesaplardır.

sabah telefonum çaldı, baktım arayan acun ılıcalı, kim bu seherseniz, kendisinin yazdıklarından çok rahatsız oldum, tüm foyamı ortaya çıkardı, şuna bir operasyon yapalım da sussun, yoksa aç kalırız mazallah dedi.

ben de tüm yedek hesaplarım ve acun ılıcalı'nın satın aldığı yazarlarla birlikte kendisine taarruza geçtim.

unutmadan, survivor 2017'deki adem kılıççı'nın hesabıdır bu hesap. ona göre muhattap olun bu şahısla. kadın filan da değildir, erkek lan bu bildiğin.
  • (bkz: #67655965)
    (bkz: #67668265)
    (bkz: #67668847)

artık nasıl bir kişilik olduğunu cümle alem anlamaya başlamış. daha önce defalarca yazdığımız gibi, seherseniz isimli sözlük kullanıcısı şahıs, bazı yazarların hesaplarının satın alındığını, bazı yazar hesaplarının yedek hesap olduğunu iddia ederek insanlara iftira atmaktadır, iftiralarına her gün dur durak bilmeden devam etmektedir.

ben kendisine iftiracı isimli bir hesap açıp bu hesap adı altında iftiralarına devam etmesini tavsiye ediyorum. seherseniz isimli çöp hesabınla da survivor 2017 entryleri gitmeye devam edersin.
hesabın var mı? giriş yap