• yakında ben öyle demek istemedim çok özür dilerim, benim annemde türk vs diye ağlayacaktır, götüne dev dildo sokarlar inşallah.
  • vatansız soysuz orospu çocukları şehidin anlamını nerden bilsin!

edit: tez zamanda sürüne sürüne gebermesini dilediğim yaratık.
  • bu kahpe evladı elini bile sikemez. eli bile vücudundan uzaklaşır bu tipini sildiğimi görünce
  • bir an önce yeri yurdu tespit edilip yakalanarak nezarette güzelce ezilmesi gereken orospu çocuğu.
    bir milletin hassasiyetleri üzerine bu kadar mı aşağılıkça konuşulur. her gün bir dişini sökerler inşallah piç.
  • inşallah türkiye sınırları içerisindedir.
  • o yatakta senin kaşlarını düzeltirler amip
  • 20 yıldır askerim, bunların alayı aynıdır. icraate gelemeyecek tek hücreliler karşılarında asker görünce kafayı 30 derece eğip gomutanım görmedik bilmeyiz diye korkuluk gibi tek noktaya bakarlar. sen yokken aslan sen varsan kedi yavrusu olurlar. allah ordumuza zeval vermesin.
  • vay amk martılar konuşmayı öğrenmiş dediğim durum. *
  • mide bulandiran videodur, lestir.

yalniz lutfen, bu yaratik yuzunden bir etnisitenin butun mensuplarina sovmeyin. bu yaratigin seviyesine inmeyin. baslik altina baktim, bazi yazarlar butun kurtlere ve butun araplara sovuyor. biraz akil, bir rasyonel dusunme diliyorum. ben karadenizliyim, ortalik taciz tecavuzden gecilmiyor memlekette, sizin mantiginizla butun turklere mi sovsunler yani, veya butun karadenizliler boyledir mi desinler yani?

gazla abuk subuk tepkiler vermek yerine, biraz rasyonel olun artik ya. sene olmus 2019, kendinizi su videodaki sahistan ayristirin artik.
hesabın var mı? giriş yap