• otobüste gözüne kestirdigi kızı sürekli bir isteğiniz varmi sorusuyla yada bahanesiyle taciz eden muavin..
  • katlanılmaz boyun ağrısı ve ayakların şişmesidir efendim. ön koltukta uyuyan elemanın koltuğunu resmen sizin kucağınıza yatırmasıdır. buna çok sinir oluyorum gerçekten.
  • kulaklığı takıp, slow bir parça açmışım.tam hüzünleniyorum, kafam otobüs camında sekiyor.
  • arka taraftaki buzluktan alınan , dire paketlenmiş poşet içinde olan kamışlı su, neyseki yeni jenerasyon otobüs firmalarında bu kalktı , hiç değilse 1.5lt lik suları plastik bardakta servis ediyorlar.
  • yolculuk esnasında, hiç bilmediğim bir güzergah için başka bir yolcu muavine soru sorduğunda ki yaşadığım bilinçsizliği çok seviyorum. örneğin yolcu "değirmendere ışıklarında bırakıyor musunuz?" diye soruyor. muavin de "ışıkları geçince köy hizmetleri durağında bırakıyoruz. servis ordan önce sınırlıbayıra uğruyor sonra merkeze iniyor" diyor ya işte ben mest oluyorum. onlar bu mevkilere hakim hakim konuşurken benim yaşadığım bilinçsizlik bana hep aynı soruyu sorduruyor. "ben niye hep otogarda iniyorum ?"
  • yine bir anadolu firmasına birdaha binmemek için and içersiniz. bugünün anlam ve önemi için buyrun (bkz: nilüfer turizm)
  • yaninizdacok konusan bir teyze olur net. kokan seyler yer. ısini sorar esini sorar sevgilini sorar tanrimmm
  • jason statham ın filmlerinden birini izlemek. şehirlerarası yollarda sevdik biz jason abimizi.
  • mola verilen yerlerdeki esnafın garip ve esrarengiz tipler olması. selam verince almayip suratınıza bakmaları.buralarda herseyin kazık fiyat olmasi.
  • benim için bu, bagaja koyulacak bisiklet görünce gözünde dolar işareti beliren orul orul orospu çocuğu muavindir. bir de 30 kg bagaj hakkını detayıyla açıklamayıp bileti matbaaya öyle gönderen tasarımcıdır. onun da amk.

lan tekerini gidonunu söküp cırt kelepçeyle paketlememiş olsak eyvallah. neyse.
hesabın var mı? giriş yap