• çooook net burhaniye. yılıyorsun vallahi.

mübarek sanki buhraniye. ehehehehe.
  • (bkz: aksaray)

bir şehir bu kadar mı alt yapısız kalır, bu kadar mı çok anayolunda ışık barındırır. ilçeler bile bu şehirden daha gelişmiştir.

neyseki son 20 yıldır malum parti yönetiyor burayı, o yüzden sorumluları bulmak çok zor değil.

halkı da hakettiği gibi yaşıyor zaten.
  • (bkz: polatlı)
    eski (bkz: ordu) sahil yolu
    (bkz: şereflikoçhisar)

edit: mansiyon ödülünü unutmayalım (bkz: aksaray)
  • bir de bunların hız sınırı 50 olanları var. 50. şehirlerarası yol o şehrin göbeğinden geçirilip her devrin adamı ve kazananı olan esnaf ihya olsun diye, devlet ceza yoluyla daha geniş kaynaklara ulaşsın diye ben devamlı hızımı ayarlamakla, trafik ışıklarıyla meşgul olmalıyım. çok mantıklı.

hız sınırının 50/79/82 olarak uygulanması, mevzunun üzüm yemek değil bağcıyı söğüşlemek olduğunu ispatlıyor benim için.

romantik arkadaşlar da “biz sanki çok meraklıyız” kezbanlığını bir kenara bırakıp mevzuya uyanmaya çalışabilirler. o yol şehrin göbeği yerine kenarından geçirilebilirdi, şehrin yola genişlemesine mani olunabilirdi. ama bunlar yapılmadı. o yüzden şehrinizde 150’yle geçen dallamaların yayalarınıza çarpmasına engel olamıyorsunuz. o yüzden anlamsız bir trafikle cebelleşiyorsunuz. faturayı ödeyen taraftasınız yani. ama evet “siz sanki çok meraklısınız”. devam böyle.

ah bir gün minik bir ülkem olsa, orada da böyle hükümet ne yapsa sorgulamadan destekleyen, sorgulayanları da küçümseyen minik vatandaşlarım olsa benim de. sırtım yere gelmez valla. beynini meze ettiklerim.
  • yozgat sorgun
  • akhisardır
  • şehir farkı bile değil. net, iskenderun-dörtyol arası
  • nazilli ve akhisar.
  • bu ilçe polatlı isimli güzide ilçemizdir.
  • (bkz: devrek)
    (bkz: polatlı)
    (bkz: şereflikoçhisar)
hesabın var mı? giriş yap