• insanın içini buran hayvanlardır.

yav arkadaş, yıllardır şehirlerarası yollardayım. bu ibne koyunlar sürekli orta refüjdeki otu boku yiyor.
    lan arkadaş, bakıyorum sağ sol ot dolu, maki dolu.
    ulan niye bunları illa ortaya çıkarıyorsunuz. tck ile anlaşmalı mısınız? çim biçmeden para mı alıyorsunuz?
    hayır, bir gün gömücem bi tanesine, sonra yiyecem küreği, kavalı kafama. onla kalacak.

bir de buradan tem'e atlayan köpeklere seslenmek istiyorum. ulan hibino. sağ taraf güney anadolu, sol taraf kuzey anadolu, ulan ikisini görsen ne olacak? biz görüyoruz da ne oluyor?

iş bu fotoğraflar antalya-istanbul karayolunda bugün çekildi.

http://i.hizliresim.com/npaoam.jpg
    http://i.hizliresim.com/glkrko.jpg

yola da sıçtılar.
  • insanlığınızı sorgulatacak derecede kötü sonuçlar doğurabilir.

+18
  • aynı naneyi kaplumbağalar da yemektedir.

yav arkadaş, senin sürat 1km/saat, sen ne bokuma karşıya geçiyon? ha; desen ki ben karşının kaplumbağasıyım, tamam, anlarım o zaman.
    ya da sevgili diğer tarafta dersin, yine anlarım.

ama ot için geçiyorsan anlamam bak. sağdaki de, soldaki de aynısı ulan.
  • çok sakat bir durumdur.

düşmanımın başına gelmesin.

yaklaşık 110 ile giderken, sol şeritte büyükbaş hayvan denk geldiğini bilirim. o anda öteki tarafa gidip geldim tabi. ani bir hamle ile hafif sağa kırarak ucuz atlatmıştım.
  • yabani hayvan ve 'sahipsiz şehir hayvanı' (sokak köpeği vb) biçiminde türleri bulunan talihsiz zavallılar.

türkiye'de 'vahşi hayvan çıkabilir' uyarı tabelası yalnızca geyik resmiyle simgelenmekte. yurtdışında ise ülkesine göre, hatta eyaletine göre bu tabeladaki hayvan türü değişmektedir. ördek civcivlerinden tutun, timsaha kadar yolu var. :)
  • onları orada yaşamaya mecbur eden hayvanlar yüzünden varlar ve bu yüzden ölüyorlar.
  • şehirler arası yollarda yola atlayan cesur tosbağa..
  • (bkz: nereye sıçacaklar)
    biri yapacakti nasil olsa.
    ayrica köylerin, yerlesim alanlarinin zaaart diye ortasindan yol gecirenler nedeniyle oradan gecmek zorunda kalan hayvanlar bunlar.

düzeltme:
    "yola da sıçtılar." ya ahhhahahahah hala gülüyorum buna! ahhhahahhahahahha ya allah kahretmeye!
  • türkiye'de yollara sicarak, ülkenin kalkinmasini engelleyen hayvanlar sanirim.

(bkz: nereye sıçacaklar remix)
hesabın var mı? giriş yap