şükela:  tümü | bugün
 • kılıçdaroğlu'nun niğde'de şehit olan askerin cenazesi için gönderdiği çelengin abisi tarafından dereye atmasından sonra şehit abisinin kk'nın çelengini dereye atması başlığında ortaya çıkan aşağılık zihniyettir.

  adam istemiyor demek ki lan zorla mı? sen rahat yatağında götünü büyütürken memleket için canını vermiş adamın abisine nasıl hakaret ediyorsun soysuz köpek?!!

  önce ağzını çalkala piç, ölen askerlere nefret kusan kaftancıoğlu gibi, pkk yancısı tanrıkulu gibi adamlar olduğu sürece o çelenkleri sadece dereye atmayıp münasip bir yerinize de sokarlar.

  ayrıca demokratik hakkını kullanmıştır. aynısını ak parti'ye yönelik yapsa burada göklere çıkartırdınız orospu çocukları.
 • kardeşinin cenazesinde kürt-terörist açılım politikasını eleştirdiği için şehit abisine terörist denilmesine ses çıkarmayanların rahatsız olduğu zihniyet.
  -ki bu abi daha sonra ordudan atılmıştı, neden ona kardeşinin acısını yaşıyor vb laflar demedinizde hükümeti eleştiriyor diye terörist dediniz? evet abdullah öcalana kanaat önderi, şehit abisi askere terörist dediniz! kanla beslenen dediniz!

  bu ülkede biri çocuk katiline kanaat önderidir diyor bir anda o teröristte terörist diyenler kanla beslenen oluyor,
  sonra işler değişiyor yine tü kaka oluyorlar
  la olum bunun bi ayarı yok mu
  esas rezil olan ne, bir şehit abisi haklı bir tepki cenazede gösterdi diye - ki onun dediklerini bugün aynen sizlerde söylüyorsunuz-açılım bir hataydı- adam bunu dedi diye koca askeri terörist yaptınız uydurma iftiralarınız ile, bugün bir şehit abisi muhalefeti eleştirince kahraman oluyor ha. rezilliğinizden kokuşmuşluğunuzdan insanlık adına uyanıyorum, kuranda bahsedilen helak olan insanlara ne çok benziyorsunuz,aynen onlarda sizler gibi böbürleniyordu
 • 100% doğru tespit, hatta hafif bile kalmış zannımca. ama ne güzel kk ve chp ye karşı olup çirkeflik yapanlar aynı çomar zihniyeti... kaçarı yok, bu yüzden tanınması da çok kolay.

  beterin beteri var;
  (bkz: şehit babasının ayıp olmasa güler oynarım demesi)
 • ağabeyi bu ülke için canını verdi diye über zekalı olacak diye bir kaide mi var?

  çomarsa, çomar.
 • hala savunanlar var bu zihniyeti. ondan sonra neden iktidar olamıyoruz diye ağlıyorsunuz.
 • akıl hocaları "keşke yunan galip gelseydi" diyen, ergenekon balyoz tezgahını kuranların avukatlığını yapan ordu düşmanı çomarlara dert olmuş zihniyettir. önce sen badeli ağzını çalkala da ondan sonra havla.
 • kendi açtığı başlıktaki 7 entrynin 4ünü yazan kişilerce karşı çıkılan zihniyettir. buradan bakınca kim haklı belli oluyor.
 • aşırı demokratiklerin kendinden olmayanlara karşı davranış şekli işte budur ondan sonra da çıkıp demokrasi istiyor gerçekten özünüze bir bakın kendinize bir bakın sırf senin düşündüğün gibi düşünmüyor diye bir insanı ezmeye çalışmak aptal mal olarak direk yaftalamak sizlere yakışıyor mu?

  bu kafayla arka arkaya rekor sayıda seçim kaybettiniz bir sonraki seçimi de kaybedeceğinizin garantisi benden...
 • aynısını ak parti yapınca niye sesin çıkmadı ey orrrospu evladı diye yanıt bulur bunu söyleyenler.

  sizin kadar ikiyüzlü orospu çocuklarını bu evren görmedi.

  gerçekten sizdeki karaktersizlik, ahlaksızlık, namussuzluk, gavatlık hiçbir canlı türünde olmayacak türden.

  evrende bir ilksiniz.

  senin ben sıfatını sikeyim yüzsüz orospu çocuğu.

  bunu izle orospu çocuğu 5900 kez izle de az utan amcık hoşafı.

  yüzünüi, gözünü, ırzını siktiğimin pezevengi.

  bu varken nerdeydin ha asgari ücretle götünü mü siktiyordun?

  https://www.youtube.com/watch?v=uybpm5d0ekw