şükela:  tümü | bugün
 • önce haber:

  “niğdeli şehit piyade sözleşmeli er muhammed osman akagündüz’ün ağabeyi, cenaze töreninde chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu’na tepki göstererek törene gönderdiği çelengi dereye attı.”

  sonra link

  şimdi de yorum:

  acınızın bile önüne geçecek kadar nefreti nasıl haketti bu adam cidden anlamak zor. kk, -bir çok kez demiş olmasına rağmen- binlerce kez daha terör ya da terörist dese bu acılar sona mı erecek yani? bir kere bile iktidar olamamış bir siyasetçinin gencecik ölümlerden sorumlu olanlar listesinde yeri bu kadar önde mi gerçekten çok merak ediyorum.
 • acısını paylaştığım şehit abisinin yaptığı eylem. büyük bir kayıp yaşadıktan sonra bir şeye kusması gereken kişinin yaptığıdır. ben olsam o bütün çelengleri dereye atardım mesela. yere batsın savaşınız, yere batsın kininiz nefretiniz, yere batsın koltuk sevdanız.

  edit: evet atamazdım malum kişinin çelengini, o göt yok bende, ama bir şey söyliyeyim, o göt türkiye'de hiç kimsede yok.

  son edit: 2013 milliyet haberi / erdoğan ve öcalan aynı masada
  veeee

  13 maddede kafası karışanlar için hükümet - imralı görüşmeleri
 • daha bu gün sezgin tanrıkulu'nu listesinden eksik etmeyen kk nin çelengine yapılan harekettir.
 • yakın zamanda sözleşmeli er olarak tsk'ne katılması gereken büyük yiğit. eğer düşmanla çatışacak götü yoksa o attığı çelenk..
 • acısını anlıyorum ama atılacak son çelengi atmış olmasını anlamıyorum. neyse...
 • ülkenin bırakın insanını, şehidini bile bölüyorlar. tarihimizde bu kadar kutuplaşmayı iliklerimize kadar hissettiğimiz bir dönem olmamıştı. umarım sonunda kardeşçe bir yola dahil oluruz. en son böyle bir bozulmayı birinci balkan harbinde orduda yaşamıştık, sonu çok kötü bitmişti.

  tanım: ülkedeki kutuplaşmayı gösteren haberdir.
 • "bütün çelenkleri atardım mesela" diye yorumlayan yazara "işte o biraz göt ister" demek istediğim haber.

  kılıçdaroğlu kongreyi kazandı diye evde sinir krizine girdim ama kendisi benim bildiğim kadarıyla ypg lideri salih müslim'i türkiye'de protokolle ağırlamadı zamanında.

  travmadır, ateş düştüğü yeri yakar. buna hiç bir sözüm, itirazım yok. ancak bu terörist piçlere zamanında "terörist" dedi diye "barış düşmanı ve hain" ilan edilmişti yine "bugünün hainleri". o esnada arkada çalan sikko detone düet şarkı için:

  (bkz: megri megri)

  edit: sığır oğlu sığır mastürbatörün biri de "salih müslim'i ankara'ya ayağımıza çağırdık ki kırmızı çizgileri hatırlatalım" demiş.

  peki ulan eşşek, barzani'nin bayrağını da aynı sebepten mi göndere çektiniz?

  (bkz: bunca yıllık mal müdürüyüm, böyle mal görmedim)
 • büyük bir acı yaşayan şehit abisinin gayet anlaşılabilecek hareketi. kemal kılıçdaroğlu’nun birkaç defa dilinin ucuyla pyd’ye terör örgütü demesi birşey ifade etmiyor. geçtiğimiz günlerde, almanya’nın wuppertal kentinde konuşma yaptığı esnada, afrin harekâtında savaşan askerler için birkaç kelam etmek istemiş ve parti içinden bir güruh “savaşa hayır!” , “yaşasın halkların kardeşliği!” diye böğürerek kendisini protesto etmişti. beyimiz onlara dönüp “siz bu partinin taraftarı olamazsınız , defolup gidin buradan” demedi , diyemedi... peki parti bu hale bir günde mi geldi? partinin en önemli kademeleri canan kaftancıoğlu , sezgin tanrıkulu gibi sözde atatürkçü ama özde kürtçü şahıslarla dolarken kılıçdaroğlu ne yapıyordu? elbette avucunu ovuşturuyordu. bu halk cahildir ama aptal değildir. herşeyi halkın cehaletine vermek de kolaycılığa kaçmaktır. hepimiz biliyoruz ki bu halk eğitim seviyesinin ve okuma yazma oranının çok daha düşük olduğu bir dönemde mustafa kemal gibi bir dehayı baştacı etmesini de bildi! şimdi burada saymaya üşeneceğim birçok ihaneti açıkça yapan bu insanların gönderdiği çelenkler daha çok atılır sağa sola. dua etsinler de bu halk daha da çıldırıp o çelenkleri biryerlerine monte etmesin.
 • edit: hadi sizin güzel hatrınız için yumuşatalım. bu ülkeye fayda sağlamayacak adamın davranışıdır...
  sabahtan akşama havuz medyası izleyip izleyip kk'ya bilenen adamın dirisi bu ülkeye zerre kadar fayda sağlamaz. kendi aklı, kendi fikri, kedi düşüncesi yoktur.

  en yakın zamanda dinince ve düşüncesince kutsal kabul edilen şehitlik makamına ermesini dilerim.

  gerçekten bu öfke kusma falan değil. kardeşin bombok bir savaşta ölmüş sen bu savaş olmasın diyen adama öfke kusuyorsun.

  umarım ürememişsinizdir.
 • ''teröristlere terörist demeyen şehit cenazesine çelenk göndermesin" denilerek gerçekleştirilmiş olan eylem.