şükela:  tümü | bugün
 • baş edit: başlığın rahatsız edici olduğunun farkındayım ancak bu benim değil, alıntıladığım kişinin ifadesi. tüm sözlükten başlıkta bu ifadeyi kullandığım için özür, şehitlere allah'tan rahmet dilerim.

  sözüm ona insan sevgisiyle dolu, savaş karşıtı bir yazardır. yersen...

  ayrıca öyle sanıyorum ki suç işlemiştir.

  keşke ne bok olduğunuzu barış, kardeşlik gibi kavramların arkasına saklanmadan dile getirebilecek kadar mert olsanız.

  link (editi çekmiş, ilk hali için alttaki ss'a bakılabilir)

  topukları bir yere çarpar diye ekran görüntüsü

  (bkz: kayayi delen incir)

  edit: anlaşılan sözlük hewalleri yine kol kola, bu başlığı açtığım için suçlu benmişim demek. hmmm... megri hewal megri. bu başlığı açarken amacımın şehitlere saygısızlık etmek olmadığı açık ancak ben siz hewallerin sahte ağlamalarını durdurmak için bir kez daha allah'tan rahmet diliyorum tüm şehitlerimize.
 • "gebermesini dileyen" yazarak tam türk tipi habercilik başlığı atmış yazarın minimal düzeyde ifşa denemesidir.

  insan, başkasını hedef gösterebilecek kadar değer verdiği bir mertebeye* sırf daha fazla dikkat çeksin diye "gebermek" diyebiliyorsa...

  ayrıca hedef gösterilen entry'de "kardeşin bombok bir savaşta ölmüş sen bu savaş olmasın diyen adama öfke kusuyorsun." denmiş. bu kısım prim yapmayacağı için, başlığı açan lj fy nick'li yazar tarafından görmezden gelinmiş sanırım.

  topukları bir yere çarpar diye ekran görüntüsü

  birilerinin ölmesini dilemek falan biliyorsunuz... yılların efsane geyiğini yapmayacağım şimdi. şuralara da biraz "ulan o adam senin için canını vermiş..." falan. çünkü canını vermesi büyük olay ama ne için orada olduğunu sorgulamak, çok daha zor. 1 tık geriye gideceksin ya, "neden" diye soracaksın. onu bile yapamıyorsun. tamam adam oraya gitmiş, şehit olmuş, ateş düştüğü yeri yakar acayip haklısınız ama "neden" oraya gitmiş de şehit olmuş? "vatan savunması ihi ihi..." tamam da neden vatan savunması? böyle "neden neden" diye birkaç tık geriye gidince ortaya sadece "kandırılanlar" çıkıyor. sonrasında neden diye sormaya gerek yok, $$$.

  yazarı* yermiyorum/savunmuyorum ama senin bu aptal tepkinin ve gaza gelip başlık açmanın anlam verilecek bir tarafı yok. kendi fikrini belirtmeden, "olduğu gibi" olayı aktarırsın -ki buna da gerek yok milleti hedef göstermek nasıl bi kafa amk- millet yorumunu yapar çok mastürbasyon yapmak istiyorsan.

  edit: imlâ (şuraya bi' önizle butonu koysanız da entry'i yollamadan baksak kanzuk beyefendiciğim)

  edit2: tamam lan çözüldü durum. "akp'li değilim erdoğancı'yım" diyen tiplermiş bunlar amk. özel mesaj ile netliğe kavuşturduk olayı. ben de diyorum niye hemen terörist oldum. insan birisini yaftalamadan önce bi' eski entry'leri falan okur ne bileyim anlamaya çalışır.

  bu dangalaklar "ne güzel kanada'dasın, niye türk siyasetiyle, ekşi'yle falan ilgileniyorsun. boşversene" diyebilecek tıynette insanlar. demek ki kendisi türkiye'den çıkabilse "sikmişim türkiye'yi" deyip yoluna bakacak. milletin vatanseverliğini ölçmek ne haddiniz ne kalibreniz. bi' kere akp seçmenisin amk. millete laf yetiştireceğine susup oturman lazım köşede. insanları suçladığınız her şey, sizde misli misli var zaten dalyaraklar.

  bundan sonra da tanımadığınız insanlara patır patır terörist demeyin, sikerim ağzınızı. tamam mı çocuklar. hadi siktir git şimdi karşımdan.
 • sözlük hewalleri tarafından kollanmaya çalışılmış yazar. aynen pirimci haber başlığı, hak, özgürlük, adalet, barış, biji. aynen amk eşegi.
 • allah belasini versindir. savas olmasin, gencecik insanlar yasini basini almis koca göbekli kodamanlar bos milliyetcilik yaparken ölmesin istiyorum elbette. keske hic askere, orduya gerek kalmasa. ama evlat acisi yasamis bi insana hele ki ülke böyle zor bir durumdayken bunu diyebilmek büyük vicdansizlik ister.
 • teröristi de yazar yaparlarsa böyle olur.

  savaş değil bu, terörle mücadele. daha bunu ayıramayan beyinsiz kaynıyor etraf.

  olduuuu eli kolu bağlı oturalım, abd çeşitli teror yapılandırmalarıyla bellesin her tarafı. bunlar bunu istiyor zaten pkk'yı, ypg'yi savunurken "barış" adı altında.
 • #73686665

  öğretmen olacakmış bu terörist üzerine bir de. yok artık. çocuklar kime emanet. bunlar derste ders dışında her şeyi anlatır. mesela pkk sempatizanları nasıl olmalı gibi.

  yalnız başlıktaki geberme ifadesi hoş değil.

  edit https://i.hizliresim.com/xpdwer.png