şükela:  tümü | bugün
  • asıl bu piçlerin orospu analarına kürtaj serbest bedava olacak ki böyle troll sıçmıklarının entrylerini görmesek. pkk'lı orospu çocuğuna bak hele kk'nin de amk sizinde amk şehit ailelerine hakaret edemezsiniz.
  • "gebermesini dileyen" yazarak tam türk tipi habercilik başlığı atmış yazarın minimal düzeyde ifşa denemesidir.

insan, başkasını hedef gösterebilecek kadar değer verdiği bir mertebeye* sırf daha fazla dikkat çeksin diye "gebermek" diyebiliyorsa...

ayrıca hedef gösterilen entry'de "kardeşin bombok bir savaşta ölmüş sen bu savaş olmasın diyen adama öfke kusuyorsun." denmiş. bu kısım prim yapmayacağı için, başlığı açan lj fy nick'li yazar tarafından görmezden gelinmiş sanırım.

topukları bir yere çarpar diye ekran görüntüsü

birilerinin ölmesini dilemek falan biliyorsunuz... yılların efsane geyiğini yapmayacağım şimdi. şuralara da biraz "ulan o adam senin için canını vermiş..." falan. çünkü canını vermesi büyük olay ama ne için orada olduğunu sorgulamak, çok daha zor. 1 tık geriye gideceksin ya, "neden" diye soracaksın. onu bile yapamıyorsun. tamam adam oraya gitmiş, şehit olmuş, ateş düştüğü yeri yakar acayip haklısınız ama "neden" oraya gitmiş de şehit olmuş? "vatan savunması ihi ihi..." tamam da neden vatan savunması? böyle "neden neden" diye birkaç tık geriye gidince ortaya sadece "kandırılanlar" çıkıyor. sonrasında neden diye sormaya gerek yok, $$$.

yazarı* yermiyorum/savunmuyorum ama senin bu aptal tepkinin ve gaza gelip başlık açmanın anlam verilecek bir tarafı yok. kendi fikrini belirtmeden, "olduğu gibi" olayı aktarırsın -ki buna da gerek yok milleti hedef göstermek nasıl bi kafa amk- millet yorumunu yapar çok mastürbasyon yapmak istiyorsan.

edit: imlâ (şuraya bi' önizle butonu koysanız da entry'i yollamadan baksak kanzuk beyefendiciğim)

edit2: tamam lan çözüldü durum. "akp'li değilim erdoğancı'yım" diyen tiplermiş bunlar amk. özel mesaj ile netliğe kavuşturduk olayı. ben de diyorum niye hemen terörist oldum. insan birisini yaftalamadan önce bi' eski entry'leri falan okur ne bileyim anlamaya çalışır.

bu dangalaklar "ne güzel kanada'dasın, niye türk siyasetiyle, ekşi'yle falan ilgileniyorsun. boşversene" diyebilecek tıynette insanlar. demek ki kendisi türkiye'den çıkabilse "sikmişim türkiye'yi" deyip yoluna bakacak. milletin vatanseverliğini ölçmek ne haddiniz ne kalibreniz. bi' kere akp seçmenisin amk. millete laf yetiştireceğine susup oturman lazım köşede. insanları suçladığınız her şey, sizde misli misli var zaten dalyaraklar.

bundan sonra da tanımadığınız insanlara patır patır terörist demeyin, sikerim ağzınızı. tamam mı çocuklar. hadi siktir git şimdi karşımdan.
  • allah belasini versindir. savas olmasin, gencecik insanlar yasini basini almis koca göbekli kodamanlar bos milliyetcilik yaparken ölmesin istiyorum elbette. keske hic askere, orduya gerek kalmasa. ama evlat acisi yasamis bi insana hele ki ülke böyle zor bir durumdayken bunu diyebilmek büyük vicdansizlik ister.