şükela:  tümü | bugün
 • türkiye-ırak sınırında 4 gün önce operasyon sırasında teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan dört askerden biri olan piyade sözleşmeli er şevket çetin'in babası doğan çetin, chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu'nun cenazelerine gelmesini istemediklerini belirterek, "gelme dedikleri yerde istenmediği yerde ne işi varmış bunun" dedi.

  kırıkkale'nin balışeyh ilçesine bağlı izzetin köyünde yaşayan şehit babası doğan çetin, "kılıçdaroğlu'nun kardeşi bile yanında durmuyor biz neden duralım" diyerek, "türkiye cumhuriyeti herkesi kabulleniyor. ben bu bayrağın altında yaşıyorum diyorsa kabulleniyor. islam'a, müslümanlara ortamı bozmaya çalışanlara da karşı. devletimiz milletimiz sağ olsun, vatanımız sağ olsun, ordumuz sağ olsun. benim 6 tane çocuğum vardı baştan sona 5.'yi feda ettim hepsini de feda etmeye hazırım. cumhurbaşkanımız ne zaman emrederse hepsi hazır. kafirler boş durmuyor biz de ona göre her türlü tedbiri alacağız, alıyor da büyüklerimiz bunu düşünüyor. bizim başka söz söylemeye gerek kalmıyor. bizim hainlere karşı eyvallah diyecek halimiz yok" şeklinde konuştu.

  kılıçdaroğlu'nun hainlerin yanında durduğunu iddia eden çetin, "gelme dedikleri yerde istenmediği yerde ne işi varmış bunun. sen hainlerin yanında duracağına geleceksin bana baş sağılığı dileyeceksin. madem kardeşiz yanımda dimdik durması, türkiye cumhuriyeti komutanının yanında dimdik durması lazım. yoksa onlara var başsağlığı dile bize gel başsağlığı dile. ya adam seni parçalamaya çalışıyor onların yanında bulunuyorsun. orada ne işin var senin. birlik beraberlik lazım, siyasette de birlik lazım. onlar ayrılık peşinde biz de birlik peşindeyiz" ifadelerini kullandı.

  "ona kardeşi sahip çıkmadı ben ne sahip çıkacağım"

  çetin, "kılıçdaroğlu'nun bizim cenazemize gelmesini istemiyorum ben, gelmesin. hainlik yapanların yanından uzak duracak. ona kardeşi sahip çıkmıyor ben ne sahip çıkacağım kılıçdaroğlu'na. aynı anadan doğmuş kardeşi biliyor onun ne olduğunu" dedi.

  kaynak
 • adam beyanıdır.
 • ........alıntı......

  benim 6 tane çocuğum vardı baştan sona 5.'yi feda ettim hepsini de feda etmeye hazırım. cumhurbaşkanımız ne zaman emrederse hepsi hazır.

  ........alıntı......

  yani diyor ki; "allah yoluna değil, cumhurbaşkanı yoluna ölsün benim çocuklar. allah'ı attım, yerine cumhurbaşkanını koydum"

  moderasyon bahaneyle silmesin tanımı: şehit oğlunun üstünden siyaset yapan baba tepkisi.
 • kırıkkale'den sonrasını okumadım.
 • ekonomi ski tutup kuru ekmege muhtac kaldigimizda kaciniz o ugruna oldugunuz reyizinizin yaninda olacak gorecegiz. sehidimize allah rahmet eylesin.
 • millet halinden memnunsa salacan gidecek aga. çok kasmaya gerek yok.
 • gencecik evladı gitmiş hala siyaset yapıyor utanmaz adam. inşallah gece rüyalarına oğlu girer de gerçek katillerini söyler bu provokatöre.
 • "adam beyani" ymis bak amk dalyarragina.

  beyni a haber ile yikanmis, evladinin acisiyla ne dedigini bilmeyen dusuk iq lu şovenist babadir.
 • kandırılmış ve acılı bir baba beyanı. keşke birkaç yıl önceye dönse de, "pkk ve öcalan bayrağı asmayı suç olmaktan çıkardık" diyen akpkk'lılar hakkında da iki çift laf etse. ki bu sözler yaptıkları ihanetlerin en hafiflerindendi...
 • çocuğunu sevmeyen bir babanın söylemidir. bütün çocuklarını feda etmeye hazır bir insanın akli dengesi sorgulanmalı