*

şükela:  tümü | bugün
 • 23 nisan'da sarayda olmuştur

  https://twitter.com/…ta34/status/723823675338833920

  kim neden ve hangi mantıkla bu çocuğun eline bu soruyu vermiştir,soruşturulması gereken durumdur

  *düzeltme:salonda şehit çocukları olduğu için onlardan biri zannedilip tüm basında şehit çocuğu olarak yazılmış, başlık açılırken ki durumda basında şehit çocuğu olarak geçiyordu,çorumlu olması dışında bir özelliği yokmuş bu kardeşimizin,düzeltme için umuruk ve minesotaya teşekkür ederim
 • analar ağlamasın diye yola çıkıp, çocukları bile en mutlu olması gereken günde ağlatmayı başaran herkesi tebrik ediyorum.
 • "şehit çocuğuna terör sorusu sordurup ağlatan andavallı"
  olması gereken başlık! hangi mal hazırladı ise hangi mal özellikle bu çocuğa okusun diye verdiyse o soruyu onun ben beyninin kıvrımlarına sokayım!

  nasıl bir cumhurbaşkanı be arkadaş?

  çocuk hıçkırarak ağlıyor da, kalkıp şu çocuğa sarılmıyor. öylece bakıyor.
  daha önce cumhurbaşkanlığı yapmış herkesin şu çocuğu bağrına basacağına yerinden kalkıp onun yanına gideceğine kalıbımı basarım ki, buna ahmet nejdet sezer gibi soğuk bir adam da dahil ama videoda görünen sadece oturup daha önceden hazırlattığı soruyu ağlayarak sormasını bekleyen bir cumhurbaşkanı.

  çocuğun kim bilir hangi yakını ölmüş!
  bi de bu şekilde show için bu bebeyi kullanacak kadar mı önemli bu siyaset?
  koltuk?
  yerin dibine batsın şu rezil siyasetiniz de koltuklarınız da emi.

  debeedit:(bkz: artvin cerattepe direnişi)
 • izlerken içi cız etmeyen,üzülmeyen insan değildir.

  tanım: kendi bayramında ağlatılan çocuktur.
 • hadi işgüzarlık yapıldı şehit çocuğuna terör sorusu sorduruldu, hadi yok yere acısı bir ömür geçmeyecek bir çocuğun travması depreştirildi de yerinden mağrur mağrur bakıp konuşmak neyin nesi? bir kalksan yerinden çocuğun yanına gitsen, bir başından okşasan bir yüzünü sevsen, ne kadar inandırıcı olabilirsin bilemem ama "üzülme yavrum" ile başlayan teselli sözlerini çocuğun yanındayken söylesen fena mı olurdu? şehit çocuğuna iyilik yapalım demişler ama anadolu'da bir laf vardır ikram var dayaktan beter diye. aferin tam da öyle yapmışsınız.

  edit: video
 • ateş düştüğü yeri yakıyor.. sırça köşklerde yaşayanlar, çocuklarına 28 gün askerlik yaptıran devlet erkanı yavrucağızın içinin sızısını nereden anlasınlar..

  dur, sen ağlama çocuk, senin yerine “allah” adına yola çıkan müslümanlar utansın, onlar ağlasın. o zulmü görmeyip hala “müslümanlık” adına politika yapan zalimlere oy verenler utansın, onlar ağlasın.
 • rezalettir.
  bunları görüp gıkınız çıkmıyor ya çomarlar.
  bu yüzden tiksiniyoruz sizden.
 • oradaki bir tane dalyarağın da çocuğa sarılmayı akıl edememesiyle neticelenmiştir.
 • "bunu nerden bulmuşlar ya hazır verdik eline bi soru soramadı ağlamadan" demediyse nolayım.