şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 06 şubat 2018 günü ; türk silahlı kuvvetleri'nin (tsk) suriye'de yürüttüğü zeytin dalı harekatı'nda, kuri tepe bölgesinde pyd-ypg/pkk/kck ve deaş terör örgütü mensuplarınca gerçekleştirilen saldırıda şehit düşen kardeşimdir.
  aynı sudan paylaştım aynı koğuşu paylaştım seninle aylarca ahmedim. yüreği senden güzel olana az rastladım vallahi, belki de görmedim bile.
  yetim büyümüştün şimdi de güzel kızın yetim kaldı ahmedim.

  daha bir hafta önce oturduk gülüştük seninle. içim yandı bugün ahmet.
  şunu bilin ki buradan veya herhangi bir ortamdan bu şehitlerimize laf söz eden, an bile olsa haince konuşan olursa bilsin ki asla bu yiğidin, ve diğer tüm şehitlerin hakkını asla ödeyemez.
  geçen hafta dedi ki bana,'' kardeşim evime gidemedim, çocuğumu sevemedim o görevden o göreve gönderiyorlar beni, tayin oldum daha eşyalar evin ortasında paketli duruyor öylece'' doyamadan gitti ahmet.
  allah senden razı olsun ve mekanını en güzel yerden eylesin kardeşim.
  daha bir kaç ay önce şırnak'tan tayin olmuştu tekirdağ'a. düşün! iki yıl şırnakta görev yaptı tayin oldu geldi evine yuvasına evladına eşine doyamadan yine göreve gitti. ben yapamam gidemem olmaz demedi. vardı yollara yine gitti.

  yiğit şehit ahmet aktepe

  rabbim ailesine sabır versin.
 • senden öncekileri unutmadık seni de unutmayacağız .evladına güzel bir ülke bırakmak boynumuzun borcudur.ruhun şad mekanın cennet olsun şerefli türk subayı.