şükela:  tümü | bugün
  • edit: tarihe not düşüyoruz

zeytin dalı harekatı sırasında şehit olan türk askerlerine aşağıdaki tweet'i ile hakaret eden yobaz'dır.

--- tweet alıntı ---

eğer suriye'de ölen askerler atatürk ilke ve inklabini savunuyor sa leş tir hepsi bir tane şehit olmaz. yok hak yoldalarsa öyle konuşun.

kaynak - kaynak 2

--- tweet alıntı ---

ilgili şahsın profili incelendiğinde hangi zihniyetin mensubu olduğu açıkça görülmektedir. benzer ifadeleri kullanan yandaş kalem'i akıllara getirdi.

edit: ilgili hesabın tweet'leri önce korumaya alındı, daha sonra ise kapatıldı veya askıya alındı.
  • (bkz: emrah götveren)

tipik kara cahil dinci yobazın teki.
  • yobaz çomar...hepsi aynı...bok kokulu...
  • şu adamın yazdıklarına bir göz gezdireyim dedim, midem bulandı, gözlerim kanadı... adam iki kelimeyi bir araya getirip yazı yazamıyor. cahil. bu kafanın içinden mantıklı ne çıkar sahiden diye sordum kendime. bir bok çıkmadığı gibi böyle iğrenç senaryolar çıktığını gördüm. zihniyete bakar mısın? ya da hiç bakıp midenizi bulandırmayın.
  • elemanın adresini bulmuşlar, su an twitter'da elden ele geziyor. boku yemek bu olsa gerek. erzurum dogumluymus.
  • anası sikilecek çok yakında. ister yasasın, ister yaşamasın.
  • cibiliyetini siktiğim, türkçe özürlü, orul orul orospu* çocuğu bir kişidir.

eğer şanlı türk askerine hakaret ediyor sa orospu evladıdır, bir kişi bile değildir diyemez. ha orospu evladı değilse, öyle yazmayı kessin.
  • la bunlar ne diye tutuluyor şu ülkede anlamıyorum. al vatandaşlığını at suriye sınırlarında bir yere ne bok yiyosa yesin. tez zamanda sınır dışı edilesice bir yabani.
  • anayasal suçun daniskasını işlemiş kişidir. zira atatürk'ün ilke ve inkılapları mevcut anayasada da bütünüyle mevcuttur ve her vatandaş doğal olarak bu ilkeler doğrultusunda davranmak durumundadır. bunu gerçekleştiren kişiye leş diyerek hakaret etmek anayasadan ve tck'dan tonlarca suç unsuru çıkmasına sebeptir. hakettiği yaptırıma uğrar mı, merak ediyorum.