şükela:  tümü | bugün
  • arjantin mafyası nickine sahip, sözde türkçü ve müslüman, özde ışid teröristi ve islamcı olan, reiscik'in aktroll tayfasının başını çeken yazardır.

insanların her olayı takip etmesi gerektiğini düşünmeyenlerdenim. ama samimiyetsiz orospu çocukluğuna da sus pus olacak değilim. arjantin mafyası bugüne kadar her konuda provokasyonun dibine vurmuş ayak kokan bir yazar. bu işten para aldığını yalnızca bu şekilde gösterebilirdi.

1
    2
    3

sorarsanız kendisi "yanyışı hep ben savunuyoyum ehe ehe" diye mesaj atıyor.

bana sorarsanız iflah olmaz bir islamcı.

bu arada kendisinin taziye yayınladığı entryleri arasında:

kadir mısıroğlu
    vatan hainleri var.

şurada da hoşgörü dininin neferi tarafından muhtemelen türban yasağının kaldırılması için annesinin elinden tutarak koşan bir yaratığın asıl nefretini görmektesiniz.

asıl tanım: aktroll'lerin tesciilli vatan haini olduğunu kanıtlayan yazardır.
  • çıktı yine kevaşe torunları

yeni sıralı listeye ruhumun senden ilahi isimli bir başka pedofili öven ışid teröristini eklemek isterim.

edit: bak aşağıda bir tane daha ağzına yüzüne sıçtığımın gerizekalı, yorum yapamayan pezevengi duruyor. bu ağzına sıçtığımın köpeğine sorsan sen girdin, sen işgal ettin, teröristi sen destekledin, tabi ki derdim sen olacaksın desem, anlamaz, köpek kadar beyni yok çünkü.
  • şehit verilirken tek derdi erdoğan olandan farksızdır.
  • arjantin mafyası isimli siyasal islamcı çomar ve paralı aktroll, aynı zamanda da vatan haini bireyin ikinci kez aynı boku yemesi hadisesi.

tarihe adını sidik renginde yazdırmış yazardır. çıkıp iki kelime edemez, vatanla ilgili tek bir söz söyleyemez, gider ekrem imamoğlu'na laf eder.

ağzına yüzüne vura vura argüman sunuyor insanlar sana, allah da allah diye zikir çekmekten kafayı yemişsin, hala bik bik ötüyorsun, otur da önce vatana ihanetini konuş hıyar.