şükela:  tümü | bugün
  • https://twitter.com/…tatus/1180184946956230656?s=20

hassas olan tüm değerlerimize ağza alınmayacak küfürler eden insan benzeri yaşam formunun hakettiğini bulduğu son.

edit: başlığı açan olarak fikrimi belirteyim, polis video çekip bunu yaymamalı, yoksa her halinden belli terör örgütü sempatizanı biri için duyar kasacak değilim.

edit2: yanlış bulan sözlükçülerin önerileri daha önce uygulandı, sonuç bu oldu.
  • sapıkça görüşlerini küfür yoluyla dile getirmeyi seçmiş ve karşılığında polis özel harekat şubeye aşık olmuş gereksiz yaşam formu.

+ polis özel harekatı çok seviyorum
    - biz de seni seviyoruz

güzel sevmişler. şiddete karşıyım ama bu şekilde video çekene de acımam, bu düşünce özgürlüğü falan değildir, duyar kasmaya gerek yok.

edit: aşağıda "çomar" yazan ve onu destekleyenlere sormak lazım, gündelik hayatta yüzünüze bu şekilde küfür eden birine ne yaparsınız?
    susup arkamı döner giderim diyorsanız samimiyetinize inanırım ama ben de küfürle karşılık veririm ya da döverim diyorsanız riyakarsınız. bunun işkence ile ilgisi yok, edepsiz birine verilmiş ceza bu, sanki ülkede adalet sistemi iyi işliyor da bana batı ülkelerinden örnek veriyor.
  • neden bazı küfürlerin biplenip bazılarının biplenmediğini anlamadığım video.
  • tipe bakıp çay demleyip sonra da başından aşağı dökmek lazım
  • bu insanlar başlarına bunun geleceğini bile bile neden böyle bir video çekip yayınlarlar? sosyal medyada tanınmak için mi yoksa geri zekalı oldukları için mi?
    neyse ki layığını bulmuştur embesil.
  • işkencecileri savunanlari gördüğümüz baslik.

hiçkimse bir başkasının değerine küfredemez, etmemeli. ediyorsa da yargılanabilir (daha gelişmiş ülkelerde değerinize küfretse dahi yargılanmama ihtimaliniz vardır, ifade özgürlüğüne girer).

ama yıllarca her kesime işkence yapmış olan bir örgütün (bkz: özel harekat) bariz işkence sonrası paylaştığı videoyu içinizin yağları eriyerek izliyorsaniz, tebrikler siz de bir ortadoğu comarisiniz.

çünkü gelişmiş ülkelerde ve özellikle insan haklarına önem veren ülkelerde, insanların bu tür görüntülerden kanı donar, bırakın alkışlamayi. ha yarın tayyip'e sovdunuz diye sizi de aynı hale sokup tayyipin tasaklarini yalamak istiyorum dedirtirler. karşı comarlar da sizi izlerken sizin attığınız gibi sevinç kahkahalari atarlar.

o zaman da kimse size ağlamaz.
  • günün ilerleyen saatlerinde bu başlık altına ''yhaa polisler çok ileri gitmişler, böyle olmamalı'' türü yazılar girilecektir.
    t:çok iyi olmuş çok da güzel olmuş tamam mı. polislerimizin ellerine sağlık. darısı buradan bayrağa vatana ve kutsal değerlere söven bilmem ne çocuklarının başına
  • tüm ermeni artıklarının ve kürtçü ayrılıkçıların zamanı geldiğinde sokaklardan toplanarak ülke dışına gönderilmesi gerektiğini bir kez daha bizlere kanıtlayan kekonun başına gelen olaydır.

unutmayalım ki bu ülke daha çok talat paşalar yetiştirir.

bunlardaki kin ve nefret büyüdükçe ve bu şekilde açığa çıktıkça biz asil türk kanı taşıyanlara `:evet mustafa kemal'in bahsettiği damarlarımızdaki asil kan` saldıracak, ve içimizdeki uyuyan devi uyandıracaktır. bu nedenle bu tarz videolar çekenlerin artması sadece bize yarayacaktır, kendilerine değil.
  • - bizde seni seviyoruz.
    - sağol, abi.

özel harekat, iyiki varsınız.
  • yav bi insan nasıl yakalanamayacağını düşünür anlamıyorum.

(bkz: insan)
    (bkz: düşünmek)