şükela:  tümü | bugün
 • en sevmediğim kafaların adamı. biraz kendisine kendi gibi olayım.

  (bkz: #69037213)

  --- spoiler ---

  adam sözlükte 2 dakikalık eleştiri yapmış bizimki burda götünü yırtmış lan

  komiksiniz, ne geçti eline böyle sitemkar şekilde konuşarak ve 5 paragraf yazarak?

  hayatı biraz ciddiye alın oğlum ne sözlüğü ne ovalkaya'sı aq hayat akıp gidiyo boşversene ya kimin ne yazdığını, ardından yapmak istediği algıyı falan

  ovalkaya onu yazmış da millet galeyana gelecekmiş

  ya komik olma siktirol git allah aşkına işinize gücünüze bakın boşverin ovalkaya'yı
  --- spoiler ---

  bu yaklaşımı bu yazar icat etmedi elbette ama yeri gelmişken ne kadar komik gözüktüğünü göstermek istedim. insanların ne konuda ne kadar yazacağına karışırken "sen karışma sağa sola" demek çok saçma bir şey lan. sanki bana trafik polisi gözünü sevdiğimin yerinde.
 • (bkz: #69575903)

  ne zavallı adamdır ya, peşimde dolanıyor. bir de önemli biri olduğunu hissettirmek adına almanya, bankalar, borçlar falan anlatıyor. tek bir soru soracağım.

  --- spoiler ---

  sabahın 09:56'sında benim peşinden zırlayacak vakti nereden buluyorsun?
  --- spoiler ---

  ahah, lise mezunu olup olmadığı belli olmayan adam, çalıştığı yeri bırak sadece cv'sini görse ağzı düşecek birine şu entry'i yazabiliyor. internet çok güzel bir yer.

  (bkz: #68842549)

  gecenin köründe milleti favorileyip şukulayacak, sahura bilgisayar başında oturacak kadar vakti olan tipin bana atarlarına gel ya. araştırması 3 saniye sürdü anasını satayım, yuh lan. biraz daha koyayım mı?

  (bkz: #69547419)

  gecenin 2'si. yahu girdiği entryler de entry olsa. tamamen kahvehane entryleri. bak, saat gece 4 adam arda turan'ın mikonos tatilini konuşuyor.

  (bkz: #69084419)

  heralde herkesi kendi gibi zannettiği için böyle moraracağını beklemiyordu. bucks taraftarısın diye ad hominem'e girersen, böyle ad hominem'in allahını görürsün. peşimde dolanmaya devam et. bundan sonra abilerine daha çok saygı göster 27 yaşındaki ergen. o anlattığın şöyle çalışıyorum, böyle kazanıyorum geyiklerinin bir tanesi doğruysa adam değilim. tecrübeyle sabittir, gerçekten para kazanan, iş başaran adamın sözlükte "bakın bana, bunu başardım ben!" gibi bir motivasyonu olmuyor.
 • gerçekte gel karşıma çık desen kaçacak delik arayıp boyutu ne olursa olsun o deliğe girecek yaşam formu. dikkate almaya değmez.
 • bursa'da bir metro istasyonu, mahalle.