şükela:  tümü | bugün
 • akbank destekli bir sosyal proje. okuyan arkadaşlar için sivil topluma giriş babında güzel olabilir. an itibariyle evsizler, yaşlılar, işitme engelliler ve hayvanlar ile ilgili etkinlikler hala başvuru almakta.

  https://sehriniyihali.com/
 • şehrin iyi hali seni bekliyor!

  şehrin iyi hali bu yıl da üniversiteli gençleri, müziğin coşkusu ve gönüllülük heyecanı ile buluşturuyor.

  bu yıl, sivil toplum kuruluşları işbirliği ile düzenlediğimiz sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olan 3000 üniversiteli, sürpriz bir sanatçının katılacağı şehrin iyi hali konseri’nde akbank’ın misafiri olacak.

  18 yaşını doldurmuş ve 26 yaşından büyük değilsen, üniversite öğrencisiysen (ön lisans, lisans ya da yüksek lisans) elini çabuk tut, hemen başvurunu yap! projenin bir parçası ol!

  başvurular kontenjanlarla sınırlı, unutma!

  başvurmak için son tarih 25 ekim, seni de bekliyoruz!

  #şehriniyihali
 • 30luk teyze olduğum için başvuramadığım gönüllülük şeysi.
  gönüllülük, öğrencilik vb işler 30lu yaşlarda da yapılır.
  30lu yaşlar da artık böylesi dışlanmasaydı keşke.
 • bugün çorbada tuzun olsun derneği aracılığıyla katıldığım, gençleri, gönüllü olarak, sivil toplum kuruluşlarına daha çok katmayı amaçlayan proje.
 • ben de çorbada tuzun olsun projesi dahilinde katıldım. gerçekten çok eğlenceli ve güzel geçti. hemen insanlarla kaynaşıp işe başlamıştık biz. her bir proje de hayatta farkında olmadığınız değerleri anlayabileceğiniz tarzda kesinlikle katılınması gereken bir proje.