şükela:  tümü | bugün
 • şehvetle yanan iki kadının çığlık çığlığa öpüşmesi desek daha bir doğru olacağını tahmin ettiğ.. levye mi o?
 • bir kadinin agzi kapali iken ya da agzinin icinde baska birinin dili varken ciglik atabilecek kadar kompleks hareketlerde bulunamamasi nedeni ile pek mumkun olmayan harekettir.
 • (bkz: seks yapan sakalli iki fransiz gayin cigliklari)

  sorry author. havsalamı durduramadım. ama renklendirdi be?
 • daha sessiz ve daha sakin dokunuşlarla işe koyulsalar daha bile erotik olacağını bilmeyen iki hatunun öpüşmesidir. bırakır yan kabini seyretmeye başlarım, az ses çıkaran şuh ve şehvetliler çığlık çığlığa olanlardan çok daha güzel.*

  ayrıca "partnerinin dili, ateşli güzelin en hassas bölgelerini uyarırken atılan ufak, kısa ve kesik çığlıklar, derinden yüzeye o anki arzunun dayanılmaz şiddetiyle sanki zorlarcasına çıkan şuh inlemeler" yerine direkt "çığlık çığlığa" deyince sanki mango'da indirim varmış da kadınlar oraya koşuyormuş, ya da ne bileyim indirim tezgahında birbirlerini yiyormuş gibi anlıyorum lan ben. bende sanırım sorun.
 • bu kadınların işi gücü olmadığı saat 15:34 itibariyle öpüşmelerinden anlaşılmaktadır. nerden baksan 38'er kez de orgazm olduklarına göre, bir de entry'nin yazım süresini de hesaplarsak, dur bakiim...bu demektir ki; öğlen vakti icraata başlamışlar. ha doğruuu bunlar güzel oldukları kadar zengin kızlardı. çalışmalarına gerek yok. şimdi oldu. bir an şey edemedim. pardon. *
 • çığlık çığlığa zarf değil sıfat. yani "çığlık çığlığa geldi" gibi değil de "çığlık çığlığa bir kadın" gibi mesela-örneğin. ha, konu zarf mı? zarf. adam tatmin olmuş mu? olma mı! kadınlar var mı? yok.

  (bkz: şaka zamanı şaka ciddi zamanı ciddi)
 • "az gelismis erkek beyni: fantastik acilimlar" konferansinin son gun panelinin ilk konusmacisinin sunumunun adi. sonuc bildirgesi:
  alik misiniz lan? o kadar sehvetle opusen iki kadini izlemekten, opulmekten aldiginizdan daha cok zevk aliyorsunuz? yazik bir resim canlaniyor gozumde. bu okuzcan iki kadinla sevismeyi hayal ediyor, bir de o kadinlarin onu optuklerinden daha sehvetli bir bicimde birbirlerini optuklerini hayal ediyor. simdi o arada kopan parcayi ben arz edeyim izninizle: sen o kadinlari o kadar baydin ki senden sikilip birbirlerini opmeye basladilar. sen o baydigin kareleri atiyorsun (turk cocugunun primal scene'i bu aslinda, seksi ilk kesfedis erkegin kadini baydigi bisey olarak kodlaniyor, ya da soyle bir ornek vereyim: inek gibi yaliyo!) sonra geriye bi sevismeye basladigin an bi de o iki kadinin sehveti kaliyor, sen de saniyosun ki sen attin ortama atesi.

  yazik lan.