844 entry daha
  • hello newman!
  • elaine favori karakterim. hayır kendisine benzetilmemle kesinlikle alakası yok.
  • dizi izleme sitelerinde alt yazısı sürekli hatalı verilen dizi.
  • tv tarihinin en orjinal karakterlerinden birine sahip dizi. "kramer". ayrıca ikili ilişkilere yaptığı tespitleri çok yerinde olan dizi.
  • benim güzel cağğğnım dizim. tabiki favorim jerry seinfeld ama tabi bunun kendisine benzetilmemle hiç alakası yok ahaha
  • aylardır son iki bölümünü izleyemediğim dizi. bilgisayarımda duruyor fakat bitirmek istemiyorum. çok keyifli bir anımı taçlandırmak için izleyeceğim sadece.
  • kramer sayesinde kapıdan onun tarzıyla girmeye alıştım ve o şekilde içeriye dalmaktan inanılmaz keyif alıyorum. teşekkürler kramer. *
  • şu "hayatları karıştırma" ya da "dünyaları karıştırma" konulu bölümündeki espiri, ahmet kural-murat cemcir tarafından işler güçler'de kullanılmıştı.

jerry, iş ortamında tanıdığı bir kadınla özel ilişki kuruyordu yanlış hatırlamıyorsam ve işler sarpa sarınca sıra ile önce şişman olan(adını unuttum) eleine ve kramer "dünyaları karıştırmışsın",diye çıkışıyordu jerry'ye. hepsinin, kendisinin bilmediği bir şeyi bilmesine şaşırıyordu jerry.

işler güçler'de de, kadını etkilemek için at binmeyi bilmek gerektiğini söyleyen arkadaşlarına "siz sanki biliyorsunuz" minvalinde çıkışır ve aldığı cevaplar

-tabi lan biz senelerdir bineriz
    -biz yörüğüz olm. at üstünde doğduk.
1367 entry daha
hesabın var mı? giriş yap