şükela:  tümü | bugün
  • sek firmasından beklediğim ürün. sevmediğim iki markanın ürünlerini almaya elim gitmiyor.

ey koç grubu duy sesimizi...! çıkarın şu ürünü.
  • beğendiğim süt.
    330 ml içerisinde 30,5 g proteini nasıl sığdırdıkları merak konusu.
    demek geç kalmasının sebebi arge imiş.
  • içmedim ama muaddilleri gibi lezzetli fakat tırt bir üründür diye düşünüyorum.madem bu kadar protein ihtiyacın var spor sonrası va zaten whey denilen şeyden haberdarsındır.yarım litre süt içip davul gibi olup bir de üstüne 2-3 gün bunun şişkinliği ile uğraşacağına kıy parana git optimum whey protein al bitsin bu iş.
  • sek'in de protein süt işine girdiğinden henüz bugün haberim oldu. gramaj, kalori ve protein miktarı açısından bakıldığında mantıklı geldi aslında. gerçi diğer muadilleriyle bu anlamda büyük fark yok.

bugün antrenman çıkışı denemek için migros'a girdim ama henüz marketlerde yerini almaya başlamamış anlaşılan.
  • hindistan cevizi aromalısının çok güzel olduğu faydalı içecek.
  • kakaolusunu deneme fırsatım olmadı ama hindistan cevizlisinin tadı gerçekten çok iğrenç. zorla içtim ve pişman oldum hatta gece mide bulantısı yaptı. 30 gram protein çok iyi ama tad olarak yeni alternatifler üretmeleri lazım ki tercih etmeye devam edelim.
  • kakaolusunu denedim ve oldukça yoğun olduğunu söyleyebilirim. 330 mlde 30.5 gram protein diğer rakiplerinden baya üstün. ama tat olarak tartışılır.
  • bugün denediğim ve hindistan cevizlisine bayıldığım süt. pınar protein süt'ün kakaolusunu deneyip beğenmemiştim, malum olaylardan sonra da pınar tüketmemeye kararlı olduğum için muadilini arıyordum, sek beklentimi fazlasıyla karşıladı cidden.
  • 330 ml laktozsuz sütün içine 30,5 gr proteini sığdırarak piyasaya inanılmaz bir giriş yapmıştır. üstelik şeker içermiyor ve yalnızca 220 kcal.

içerdiği protein cazein. bu durumda spor sonrası kullanım için çok uygun olmasa da acil durumlarda spor sonrası da içilebilir. özellikle yatmadan öncesi için ise yalnızca 330 ml sıvı tüketerek 30,5 gr cazein proteini almak çok iyi.

bugün kakaolusunu denedim tadı mükemmel. migros'ta 5,75 tl. umarım dağıtım kanalları yaygınlaşır da her yerde bulabiliriz.
  • güzel bir ürün,arada değişiklik için içilir