• halterci naim süleymanoğlu'nun kızı olduğunu öne süren kişidir.
    açtığı babalık davasında, dna örneği alınabilmesi için süleymanoğlu'nun mezarı bugün (04 temmuz 2018) açılacak.
    mezardan alınan doku örnekleri dna testi için adli tıp kurumu'na gönderilecek.
  • %99.9 naim suleymanoglunun kızı olduğu tespit edilmiştir
  • dna sonucuna göre naim süleymanolu'nun kızıymış. henüz haberi japon medyasında görmedim ama akşam haberlerine çıkar diye tahmin ediyorum..
  • naim’in uçkurunu tutamayıp hamile bıraktığı kadından olan mağdur evladıdır. babalık yapmamıştır bari kızının geleceğini garanti altına alması bir babalık görevidir. bunu mefta olarak yapamayacağı için devletin el atıp o kızcağıza yardım etmesi gerekmektedir. naim’in türkiyedeki ailesinin karşı çıkması ise tamamen aç gözlülükten ve malı paylaşmamak içindir. halbuki babasız büyüyen ve acı çeken asıl o kızdır. talihsizliği ise babasından dolayı türk yargı sisteminin kucağına düşmüş olmasıdır. başka ülkede olsa söke söke malın 1/x’ini alır.
  • tarihin gördüğü en büyük sporculardan biri olan merhum naim süleymanoğlu’nun nüfusuna kayıt olmuştur.

mahkemenin babalık davasını kabul etmesinin ardından, nüfus idaresi önce başvuruyu kabul etmemiş, avukatların girişimi sonrası babası ve kızı aynı nüfus kütüğüne kaydedilmiştir.
hesabın var mı? giriş yap