• içinde ne var acaba? zararli mi bilmiyorum ama sapıkça zevk alıyorum bunu yemekten.

acı siyah zeytin, inek beyaz peyniri ile birlikte öldürücü oluyor.

icat eden cennetlik.
  • bilenin de bilmeyenin de yazdigi basliktir. bir ustteki entry gibi.

sekerli su verince domates daha tatli olsaydi herkes domatesine sekerli su vermez miydi? seker ucuz bir malzeme sonucta

sizce domatese acibiberli su vererek acili domates uretmek mumkun mu? :))

seker domatesi daha guzel yapan sekerli su degil bitkinin ve tohumun cinsidir. dikkat ederseniz meyvenin sekli diger domateslerden degisiktir
  • sapığı olduğum domates. memlekette yediğim domatesin tadını istanbullarda sadece bunda bulduğumdan mütevellit...
  • kış aylarında alınabilecek en lezzetli domates türü. yemeğe falan koymalık değil de atıştırmalık olarak tüketmeye müsait. taze köy domatesinin yaşattığı o hafif geniz yakan müthiş tadın bir benzerini -şanslıysanız- bu domateste de bulabilmek mümkün.

ayrıca, çekirdeğini saksıya gömmek suretiyle evde de yetiştirebilirsiniz.
  • cherry domates çeşitlerinden biri olan şeker domatesin meyveleri tatlı ve suludur.
    şeker domatesleri soğuk havaya dayanamazlar. bu nedenle daha çok yaz mevsiminde üretilirler.
    normal şartlarda bayıla bayıla domates yemeyen bir insan olarak kendisini severek tüketirim.
  • migros'da krem peynir kutularına benzeyen bir kabın içinde satılıyor. şekli biraz değişik tadı da güzel.
  • çok sevdiğim ama yerken acaba gdo'lu birşey mi yiyorum hissi uyandıran domates türü.
  • tam bekar adam kahvaltı domatesi. akarı yok, kokarı yok, yarım kaldı, çok geldi derdi yok. leblebi gibi istediğin kadar ye, kaldır dolaba. tadı da fevkalade.
  • şekerli suyla buyutulen bu dometesin tadinin guzel olmasi sizin saglikli ve fideden bir sey koparip yediginizi sanmanızdan daha az şeytani degil. ulkenin insani da gidasi da haber bultenleri de siyasetcileri de samimiyetsiz lan. topragimizi da s.. tiniz ulkemizi de.
  • migrosta satılanları hiç güzel değildir.

bunun en güzelini eminönü namlı veriyor kahvaltıda.
hesabın var mı? giriş yap