şükela:  tümü | bugün
  • zarar eden fabrikaları alarak yine vatan için fedakarlık yapmışlardır.helal olsundur damada feda olsundur.seneyede oradaki çiftçilerin ürettiklerini bedava alarak vatan için yerli üretim için çalışmaya devam edeceklerdir.
  • (bkz: biraz fetö'cü gibi gördüm sizi)

devlet zararını karşılasın, dış mihrakların eline geçmesin diyedir. aksini iddia eden de fetöcüdür.

not: bu kafada olmak çok güzel lan. bir şey içmenize gerek yok, çok kolay ulaşılıyor bu kafaya.
  • sanirim gozden kacmis fakat benim asil dikkatimi ceken:

"birinci tur sonrasında gerçekleştirilen açık artırmada başlangıç tutarı 286 milyon 900 bin lira, asgari artırım aralığı da 100 bin lira olarak belirlendi."

yani sadece bir sirket artirmis, o da albayraklar.

ihaledeki diger firmalar artirmaya korkmus olabilir mi?

buyuk ihtimal.
  • albayrak grup ile enerji bakani berat albayrak arasinda sadece soyadi benzerligi var. bakiniz bilgi sahibi olmadan eksiye girip baslik acabilme yetisine sahip insan...
  • bu halk 100 yıllık birikiminin ceplenmesine eyvallah çekiyorsa diyecek bir şey yok.

madem içinize siniyor. madem çocuklarınızın hakkını bu adamlara bırakabiliyorsunuz. canınız sağolsun. mal sizin malınız. devam.
  • glikoz elden gidiyeah!
    şeker elden gidiyeah!
  • “eskiden erdoğan hanedanlığında zarar eden bir kurumu yine hanedan üyelerinden biri alırmış ki millet herhangi bir zarar görmesin. inceliğe bakar mısınız..”
  • babadan evli çifte balayı hediyesi demek isterdim ama evleneli oldu herhalde. acaba dede,toruna altın takmadı da şirket mi veriyor ?
  • sadece soyadı benzerliği.
    sputnik yanlış haber yapmış.