şükela:  tümü | bugün
  • ellerin dert görmesin kardeş dediğim başlık.
    sonuçta çocukluğumuzdan geriye kalan nadir güzelliklerden biri.
  • uğraşan kardeşimin elleri ne sağlık...
    yalnız bu durum trt'ye bir kez daha sinkaflı övgüler dizmemi de sağlamıştır.
    arkadaş siz ne biçim insanlarmışsınız yahu? adamların elinde clementine'de heidi'ye, şeker kız candy'den susam sokağı ve muppet show'a kadar dünya arşiv var, çok mu zor bunları internete koymak?
    hayır eski filmlerlee arşivde fantazi mi yapıyorlar anlamıyorum ki...
  • çocukluğumun kelebeklerini yeniden içimde uçurtmuştur.
  • neden ya neden?! olmasaydı, izlemeyeydim iyiydi. gençleri tenzih ederek söylüyorum yaş aldıkça (şahsen o benim) daha bir afedersiniz koyuyor insana izlemek.
  • bir tam gunumu ayirip arka arkaya hepsini izlemek istiyorum. arkadasin eline saglik, resmen amme hizmeti olmus.

yalniz hakkaten ne beklerdim yeni bolumu yahu, baya cocukluguma dondum.
  • anthony ile ilgili malum bölümü izledikten sonra kapanış şarkısıyla birlikte bütün hafta sonunuzu zehir edebilirsiniz. yaşam enerjisi sömürücüsü.
  • beni çocukluğuma geri döndürmüş amme hizmeti. (bkz: leylasiz mecnun)'a teşekkürü borç bilirim.
  • izlenmesi gereken bölümlerdir.

keşke türkçe dublajlı hali de olsaydı, o zaman tam nostalji olurdu diyorum ama bu hali de çok iyi.

leylasiz mecnun üşenmeden burayı güncelliyor, ama üst üste entry girmesi uçurulmasına veya lanetlenmesine sebebiyet verebilir diye düşündüm.
    bu yüzden her güncellemeden sonra ilk entryi güncellemek daha sağlıklı olur diye düşünüyorum*

sözlükte 3 başlık takip ediyorum, bir tanesi de bu, ellerine sağlık; umarım en kısa zamanda leylasını da bulur*