şükela:  tümü | bugün
 • günün en iğrenç haberi.

  düzce’de yaşayan 20 yaşındaki kübra h. internetten tanıştığı 28 yaşındaki caner b.’nin yanına istanbul’a geldi. birlikte alkol alınca, şeker hastası olan kübra h. komaya girdi.

  caner b. kız arkadaşı bu haldeyken günübirlik ev kiraladı, sırtında yukarı taşıdı ve genç kadına tecavüz etti.

  bir türlü kendine gelmediği için ertesi gün hastaneye götürdüğü kübra h. hayatını kaybetti.

  kaynak
 • dünyanın kara deliğinin türkiye olduğunun kanıtı olan bir başka olay.

  köpeğe hallenen
  kediyi denize atan
  8 yaşında günahsızı öldüren
  komaya girene tecavüz eden

  bunlar son 1 ayda gelişen olayların en vahim olanları daha niceleri olmuştur
 • bir erkek olarak kendimden utandığım, bir şeker hastası olarak ise merhumeye üzüldüğüm iğrenç ötesi ve ancak bir orospu çocuğu tarafından yapılabilecek/yapılan vahim olay. ulan beyin damarlarını sikeyim senin be amina koduğum oğlu kız bayılmış lan bayılmış halen sikini düşünüyor orospu çocuğu hastaneye götürmek yerine. nasıl böyle olduk biz lan yoksa hep böylemiydik?
  son olarak senin hayata gelmeni sağlayan ebesinden doktoruna emeği geçen herkesin amina koyim orospu çocuğu umarım seni de bayginken ölene kadar sikerler şerefsiz piç.

  edit: kız ölmüş arkadaşlar aşağıda bir yazarın yazdığı gibi ""performansından memnun kalmadı'' diye kendini öldürecek değil ya lütfen azıcık vicdan sahibi olun. üstelik bayıldıktan sonra eve taşınmış fırsat bu fırsat diyerekten. 40 yıl küsür hapis cezası istenmesi de olayın delil düzeyinde (bkz: güvenlik kamerası) kanıtlanmış olması olabilir mi? allah aşkına empati kurulacak bir durum değil bu yapmayın vicdansız olmayın yeter artık.

  edit2: ciddi ciddi şeker komasını ellerin titremesi sanan insanlar var. görmek üzüyor. 18 yıllık şeker hastasıyım adam benden daha emin konuşuyor. komik.
 • çükün kopsun.

  şu insanlar neden olur olmadık kişilere güveniyor. allah ailesine sabır versin.
 • (bkz: #78715931) şunun gibi mümkün olan her fırsattan annesiyle babası akraba, ilgisiz ve sevgisiz yetişmiş, şerefsiz bir ahlaksız olduğunuzu belli etmeyin. sosyal medyada normalin yirmi katı sinirli bir insan oldum sizin yüzünüzden.

  kız ölmüş, fenalaşmış halde taşınırken kamera kayıtları iddianameye girmiş, anası yollunun teki gelmiş burada seviştiği erkeğin performansından memnun olmadığı için tecavüze uğradım diyen kadınlardan biri olabilir diyor. ulan sizi sayıyla mı saldılar buraya?

  edit: yüzsüz hâlâ konuşuyor. yeni türkiye'nin karakteristik özelliklerinden biri hatalı olan hatasını kabul etmek yerine karşıdakileri duyar kasmakla suçlar. çünkü burası artık doğru olanın değil üste çıkanın saygı gördüğü yer. bu uğurdayalan yanlış bilgi bile verilir. hipoglisemi durumunda yani şeker aşırı düşerse kişi bayılır. biliyorum çünkü babam bu şekilde öldü. 20 yaşında bir kız da yanında bayıldığı adamın kendisini sikmeye çalışacağını düşünecek kadar kötülüğe hazırlıklı olamaz. çünkü böyle düşünerek hayat yaşanmaz. paranoyak olursun. bunu yapacak kadar da abazan, fırsatçı, çıkarcı, ahlaksız bir orospu çocuğuna denk gelirsen tecavüze uğrayıp ölüme terk edilirsin. sonra o orospu çocuğunun potansiyeli dışa vuramamışları da gelip seni değil tecavüzcünü korurlar.

  aciz duruma düşmek için çok yanlış yer burası.
 • dinciler yüzünden ölmüş gencecik kadın.

  çünkü;
  - internet dışında biriyle tanışma görüşme ihtimali yok.
  - internette tanıştığı adamı güvendiği yere (yani şehrine) çağırma ihtimali yok.
  - giderken "birinin yanına gidiyorum" diye kimseye haber verme şansı yok.
  - 20 yaşına kadar alkol nedir bilmemiş muhtemelen, ne kadar içerse ne olur bilmyor çünkü yaşadığı şehir afganistan gibi.
  - muhtemelen erkekler konusunda da bilgisiz, tecrübesiz. tehlike olduğunu biliyordur ama tehlikenin nasıl anlaşılabileceğini bilmiyor, hoş bilse de kime haber verecek, cebinde parası var mı, vs.

  işte muhafazakarların olduğu yerlerde insanlar, gençler, kadınlar bu yüzden bu kadar savunmasız, bilgisiz, korunmasız yetişiyorlar. dünyanın bütün pisliğine açık hale geliyorlar. insanların desteğe korunmaya en çok ihtiyacı olduğu konularda onları yapayalnız bırakan iğrenç bir ikiyüzlü riya düzeni bu. adına da dindarlık diyorlar.

  yazık günah, gencecik bir insan, önünde kocaman uzun bir hayat varken hayatını kaybetme biçimine bak.
  mekanı cennet olsun.
 • ana bir bacı iki gerisine sapla siki mantığıyla evlat yetiştiriyorsunuz.
  çocugun 3cm lik çüküne okadar önem atfediyorsunuz ki kesilen deriyi lüks araçlı konvoylar,şatafatlı kıyafetlerle dolu saçma sapan bir gelenek halinde törenleştiriyorsunuz.
  biraz daha büyüyünce belki elinden tutup hayat kadınına da götürüyorsunuz.
  çocuklarınıza nazik olmayı,edepli olmayı,sevmeyi öğretmiyorsunuz.
  kızlarınızın edebiyle gurur duyarken oğullarınızın çapkınlık hikayeleri gurur kaynağı oluveriyor.
  şiddetle,öfkeyle,cehaletle dolu cocuklar salıveriyorsunuz sokaklara.
  sonra çükünün boyu 10 cm i mütecaviz bir ölçüye gelmeye başlayınca sokacak yer arıyorlar.
  kolay öfkeleniyorlar,
  zarar vermekten kan dökmekten haz duyuyorlar.
  en zararsızı türkücü olup sokaklara tükürmeyi özgürlük sayıyor.
  yetti artık cahilliğiniz,bağnazlığınız,pervasızlığınız,edepsizliğiniz...
  yazacak çok şeyim var da renk vermekten korkuyorum.
  yeter artık sokaklarımızı kirlettiğiniz
  doğamızı katlettiğiniz
  hayvanlara yaptığınız işkenceler
  gücünüzün yettiği her şeyi sikmeye çalışmanız.
 • türkiye’de gerçekleşen yeni bir orospu çocukluğudur.

  hadım için “ama çok kötü insanlık dışı” diyenleri de bu başlığa bekleriz.
 • 20 yaşındaki genç kız büyük ihtimalle daha önce alkol kullanmamış, kullandığında başına ne geleceğini tahmin edememiş. zaten kullanmış olsa tecrübe edip bir daha içmeye cesaret edemezdi. büyük ihtimalle bu tecavüzcü şerefsiz teşvik etti içmesine.
  ama suçlu yine bu kız.
  üstteki yazar bozuntusu ve onun gibiler, düşünce suçu olsa müebbetliksiniz yemin ederim.
  mağaradan yeni mi çıktınız bilmiyorum ki. bugün internetten tanismayan genç kaldı mı? bu suç mu? istanbul'a gitmek suç mu? leş olmuş buralar leş! (bkz: #78714576)

  o 28 yaşındaki caner adındaki pislik de umarım içerde yaşattıklarını yaşar. cezası hafifletilmeden sürünür yıllarca.