şükela:  tümü | bugün
  • 2000'li yılların başında örgütün ilk yapılanması oluşmuştur daha sonra büyüyerek güçlenmişlerdir.

1-)örgütün en büyük silahı sürekli şekersiz çay içmelerinden bahsetmeleridir;

-dün akşamki maç nasıldı sence ?

+iyiydi ya bu arada maçı çayımı şekersiz içerken izlemiştim.

2-)çayı şekersiz içmeye başladıkları tarih meşhurdur ve her zaman bununla ilgili özel bir anıları vardır;

-biliyor musun bana ilk şişko dediklerinde kafama koydum.şekersiz çay içicem dedim ve bunu başardım.

3-)çoğunlukta oldukları bir masada eğer şekerli çay içen eleman varsa boku yedi demektir bütün muhabbet onun üzerinden döner;

-ya sen nasıl bir şerefsiz itsin ne demek çayı şekerli içiyorum ya defol git bu masadan ahlaksız herif hadi kendini düşünmüyorsun çoluk çocuğunu da mı düşünmüyorsun tiksiniyorum sizden.

bu cümleler ile saldırarak karşıdaki insana üstünlük kurarlar.

4-)hayattaki en büyük yetenekleri olduğunu herkese inandırmaya çalışırlar.

5-)şeker endüstrisi diye azılı düşmanları vardır düzenli olarak buraya laf atarlar.

6-)kitleleri o kadar çok etki altına almışlardır ki gelecek seçimlerde cb adayları bunu da kullanacaktır.

-boğaziçi mezunu olan, evli ve 2 çocuk babası bla bla aynı zamanda çayı şekersiz içmektedir.
  • yıllarca sayıp sövdüğüm, vatan haini olarak gördüğüm, ortamlarda d.şşak malzemesi yaptığım ama yaklaşık bir ay önce ansızın aralarına katıldığım örgüt.

şuan eylem hazırlığındayım. akşam evdeki tüm şeker stoklarına molotof atıcam!
  • çaya 4 küp şeker atarak içerdim biranda bıraktım hatta 4 şekeli çayı içip ertesi günün sabahına bu örgüte katıldım.
    (bkz: artık plaket verilmeyecek israf oluyor)