şükela:  tümü | bugün
599 entry daha
  • su sira beni mutlu edebilen tek sey.
    canim kahve, iyi ki var.
  • amerikano'dan acı olmayan kahve.
  • nikah basmalık sıvıdır.
  • bunu içenler olarak hep mutsuzuz, ama o üçü bir aradaları içenler hep bi laylaylom bu da benim eyorlamam
  • içebilen alfadır diye düşünüyorum. filtre kahve bana bi tık ağır geliyor valla sütsüz olunca. delikanlı adam sütlü kahve içer mi demeden söyleyeyim. içer.
  • yöresel kahveleri deneyene kadar saçmasapan kahveler içmiştik. aslında onlar kahve bile değildi. bu kahvelerin tadım notalarını bir süre sonra ayırt etmeye başladığınızda içine başka bir şey koyma gibi bir düşünceniz olmuyor. koyanlar var tercihlere saygı duyarım lakin kahvenin kendi aromasını bastırınca kahve kahve olmaktan çıkıyor. şeker,süt veya başka bir şey. kahvenin yöresine göre değişen karamel, çikolata, çiçek kokularını tamamen bastıran hiçbir öğeyi kahvemin içine atmam açıkçası. kendi aroması varken ne şekere ne süte bence ihtiyaç yok, ihtiyacı geçtim kahveye ayıp oluyor.

edit: bu arada bu kahveleri kampta tüketmenin ayrı bir keyfi var belirtmeden edemeyeceğim. kapalı hava, yağmur, orman kokusu ve kahve.
  • günaydın sözcüğünün sıvı halidir.
  • az şeker biraz da sütlü filtre kahve tercihimdir.
  • tadını çok daha iyi ve yoğun alacağınız kahve.
    sadelik her zaman iyidir.
  • candir, canandir, olmazsa olmazimdir, sabah 07:30 ila 09:00 arasi 3 kupa icmezsem ayilamam, sikilmis sersem tavuk gibi ortada gezinirim, etrafa bos bos bakarim, soylenenleri idrak edemem, sanirim ben bu likitin bagimlisiyim :(
608 entry daha