şükela:  tümü | bugün
  • starbuckstaki tezgahtar kızın içenleri delikanlı olarak nitelendirdiği, kahvenin herhangi bir tadlandırıcı madde ya da krema eklenmeden içilmesi eylemi
  • dünyanın en güzel eylemi..
    (bkz: coffee and cigarettes)
  • her gün ortalama iki kere yaptığım*, çok memnun olduğum eylem*. belli bir süre sonra uyku açmak için pek işe yaramaz.*

(bkz: kafeine karsi bagisiklik kazanmak)
  • kahveye hakkini vermek
  • şiddetle özendiğim ancak bir türlü gerçekleştiremediğim eylem.

edit; kahveyi sütsüz şekersiz içmeyi beceremediğini söyleyebilen adam için kocaman bir alkış istiyorum.
    (bkz: coca cola light)
  • şekersiz çay bile içmem, (hazır)kahvede sütten ben hoşlanmam, (hazır)kahve beyazlatıcısından hem ben hem midem hoşlanmayız. filtre kahve ise başkadır, french press'te yaparken şeker atmayı unuttum , şekersiz gayet leziz oldugunu farkettim. jacobs marka yeşil paketli filtre kahveyi bir deneyin,şekersiz sütsüz kahve içebilebileceğini göreceksiniz. bir daha hazır kahveye kahve demezsiniz, filtre kahve ayrıca mideyi de hazır kahve kadar hırpalamıyor.

şimdi kraft grubundan ricam bana kaybettiklerimin yerine iki french press ve yarım kilo filtre kahve promosyon göndermeleri.

zamanın ötesinden edit: anamın karnından kahve filtresiyle doğmadım, entel bir eylem olarak niteleyenleri kınıyorum, züğürt öğrencilik yıllarında hazır kahve almak için girdiğim markette tamamen ekonomik sebeplerle tanıştım filtre kahveyle, burun kıvıran arkadaşlarımdan kime tattırdıysam hepsi bayıldı, kötüleyen arkadaşlara bir kez denemelerini öneririm.

ayrıca bunu içen sert erkek imajı yapıyorsa, o sert erkeğin midesi yumuşacıktır,midesinin ph değeri hiç de sert değildir.
  • uc noktasi "venti" dark roast icine cift espresso shot ile tuketmek olan eylem. kalp carpintisi ve keyfi birlikte yasar, bir daha icine krema/seker konmus kahveyi agziniza koymazsiniz.
  • (bkz: mırra)
  • uyanmak için bire bir. tadı da kötü haha.