• fransa'da ligi ikinci sırada bitiren lens takımında çok iyi bir sezon geçirmişti. orta sahada takımın dinamosu gibi işliyordu. ama bugün 30 milyon euroluk bir bedelle al nassr'a transfer olup ronaldo ile takım arkadaşı olduğu haberini duyduk.
  • lens takımının dinamosu bu adam. takımı atağa kaldıran babayiğit.
  • lens takımının beyni. her koşusu her pası çok akıllıca. atletizmi çok da elit olmayan ama zeki futbolcuları seven biri olarak ilgiyle takip ettiğim bir isimdir.
  • para için arabistana gitmiş futbolcu.

ahtapot gibi bacaklarıyla dünyanın en iyi modern orta sahası diyordum kendi kendime, yazık etti kendine.
  • (bkz: reserved)
  • seko asıl adının kısaltmasıdır. asıl adı evet tahmin edebileceğiniz gibi serkan'dır. türklerle olan bağlantısının nereden kaynaklandığını daha sonra açıklayacağım.
  • fiziği çok iyi. deyim yerindeyse hayvan gibi bir vücudu vardır. asla kavga etmek istemem. hakkında galatasaray dedikoduları var. ndombele'nin yerine gelirse aynısı olacağından korkuyorum. bir de negatif bir özellik olarak mesafe tanımaksızın çektiği şutları var. direği kırabilecek cinsten. bakalım gelecek mi?
  • hakkında az entry girilmesine anlam veremediğim inanılmaz bir dinamo. galatasaray'ın devre arası için yapabileceği en iyi ve isabetli transfer olur.
  • 4 ocak 2022 tarihinde lille'le karşılaştıkları fransa kupası son 32 turu maçında önce durumu 1-2 yapan, son dakikada zor bir pozisyonda golü atan ve takımını kurtaran futbolcu... penaltılarda da maçı bitiren golü attı... bugüne kadarki kariyerinin en güzel akşamlarından birini geçirdi diye tahmin ediyorum, 2022 afrika kupası'nda ise fildişi sahilleri kadrosuna seçilmemiş.
  • manchester city u21 kadrosunda forma giyen fildişi asıllı yetenekli fransız, 1995 doğumludur
hesabın var mı? giriş yap