şükela:  tümü | bugün
 • edit: aslında bu entry başlık açmak gibi değil de daha çok ukte vermek gibin bişi..

  şimdi seks hayatının heyecanını kaybetmesi diye bir olgu var hayatımızda.. gerçi hayatımızdaki yeri, vapurda okunan posta gazetesinden, hürriyetin pazar ekinden, magazin, mecmua gibi böyle janjanlı böyle gımıl gımıl şeylerden ibaret.

  ama bu yine de hayatımızda ve tam olarak bu nedir anlamlandıramıyorum.. (anlamlandırma çabasından da uzak durmak lazım hayatı yaşanabilir kılmak için; o bunu dedi çünkü şunu demek istedi. şunu yaptı çünkü şöyle düşünüyor.. bundan uzak dur.. bunu yapma.. yaparsan hayat bok.. hayat rezil..)

  şimdi bak yine birileri bişi araştırmış ve kadının aldatmasında seks hayatının heyecanını kaybetmesini sebeplerden biri olarak göstermiş..
  ahanda link

  http://www.dipnot.tv/…i-kadinlar-neden-aldatir.aspx

  şimdi sorum şu; seks hayatının heyecanını kaybetmesi tam olarak nedir..

  tahmin 1: önsevişmenin günden güne azalması ve seks hayatının git-gel 'den ibaret olması -makul bir tanım bence-

  tahmin 2: önsevişmeli emmeli gömmeli seks hayatının devam etmesi ama bunun haftada 6 günden 2 güne düşmesi.. - makul bir tanım-

  tahmin 3: haftada 6 gün yapılan her sekste kadının erkeği oral sekse zorlaması.. -bak bu korkutur.. tanım buysa bu korkutur.. eğer araştırmacılar tüm kastı buysa, evlat olsa okşatmaz.. (şimdi diceksiniz her sekste ağmıza veriyorsunuz biz niye her seferinde vermeyelim.. buna cevabım; fransadaki türk ilkokul öğrencisinden ermeni soykırımı karikatürüne gelen tokat gibi cevabı aratmaz.. amma işin aslı öyle değildir lakin..

  tahmin 4: emmeli gömmeli yalaşmalı seks hayatının haftada 6 gün bi'lfiil devat etmesi ancak bu seks hayatına yeni heyecanlar getirilmemesi - ucu açık bir tanım.. hemşire fantezisi, pileli etek fantezisi, sekreter fantezisi, açık havada sevişmek, asansörde sevişmek, 2 kadın 1 erkek üçlü seks bunlar kabul edilebilir ama seks hayatının heyecanını kaybetmesinden kasıt göte patlıcan falan sokmaksa o da olmaz.. bu da korkutur yani..
 • kimseyle sevişmemekle sonuçlanır.