şükela:  tümü | bugün
 • genelde otobüslerde başlayıp evde sonlanan sözde yaşanmış olayların anlatıldığı anlar.mesela;

  merhaba ben osman.vakit kaybetmeden hemen hikayeme geçmek istiyorum.ancak arkadaşlarımı zor durumda bırakmamak için gerçek isimlerini kullanmıcam.bizim mahallede bir kız vardı.çıkık kalçalı küçük memeli.memelerini yalamayı kafama koymuştum.bir gün çalıştığım mağazaya geldi.yanına gidip açık açık seni sikmek istiyorum dedim.kabul etti.depoya gider girmez birbirimizi soyduk burcu'yla(burcu, ahmet'in takma ismi)adını söylemicektim ama dayanamadım.küçük memeli oluşunun sebebide buymuş.neyse benimlen görüşmek isteyen gerçek bayanları bekliyorum.
 • bazen sırf gülmek için okuyorum. site sahiplerinin oturup götlerinden uydurma hikayeleri paylaştığına ve/veya 10-12 yaşlarındaki ufaklıkların uydurup uydurup yolladıkları hikayeler olduklarına neredeyse yemin edeceğim. zira hikayelerin anlatılış cümleleri beni gözümle görmüş gibi emin kıldı.

  en son şöyle bir cümle okudum;

  ''ezgi 'beni sik' diye yalvarıyordu adeta telepati yoluyla.''

  nasıl yaa.. ''telepati'' yoluyla yalvarmak ne demek. o hikayeyi yazarken mizah dergisi mi okuyordu arkadaş, kuantum mu çalışıyordu, matematikten köklü sayılar testi mi çözüyordu nedir yani?
 • günlük yaşantımızda olmayacak şeylerin yazıya dökülerek adın da belirtildiği gibi hikaye adı altında yazılması ve insanların içinde yatan bu kötü, pislik, ööeeg, kaka, duygularını fantazilerini yalan olduğunu bile bile bir şekilde vücut bulmuş halini görmenin okumanın insanların hoşuna gitmesinden dolayı ayakta duran cinsel tatmin yoludur.
 • --- spoiler ---

  istanbul'da yaşayanlar bilirler bizim buralarda otobüse benzeyen ama uzaktan yakından alakası olmayan adına körüklü otobüs denilen bir ulaşım aracı var.

  bir gün işten geç saatte çıkıp eve gitmek için durakta otobüs beklemeye başladım. bu amına koduğumun geldi ve kalabalık yüzünden zar zor binip orta kapıya kadar ilerledim.

  bir elimde çantam olduğu için boşta kalan elimle tutunacak yer arayıp durdum. kah buldum kah bulamadım. henüz yolculuğa başlayalı 10 dakika bile olmamışken ani bir fren yüzünden yüzümü otobüsün demirine çarptım.

  30 küsür yaşında adamım ben böyle bir seks görmedim. resmen ağzım yüzüm sikildi. eve vardığımda hala burnumdan ılık ılık kanlar içime doğru akıyordu.

  duşumu aldım ve olanları unutmaya çalışarak ağlaya ağlaya uykuya daldım.

  --- spoiler ---
 • genellikle penislerin 20cm'den aşağı olmadığı, her kadının anal yaptığı ve istinasız önce reddettiği muhteşem erkeğimizin cazibesi karşısında kendisini salıverdiği hikaye çeşitidir. anlatılanlara inanıp psikolojiyi bozmamak gerekir. fantazidir çoğu yaşanmamıştır. otobüste kızı görür bir durak snra kız iner ama adam şizofren hikaye devam eder.
 • inanılmaz gerçekçi hikayelerdir.
  şaş keza bir kızla öpüşse, arkadaşlarını toplayıp ''sonra da yumuldum memelerine'' diye ballandıra ballandıra anlatan semt delikanlılarının teknolojiyle tanışması ile oluşmuştur bu hikayelerin okuyucu kitlesi.

  ''komşu kızı ceyda'yı öteden beri arzuluyordum. onu ne zaman görsem benim 25 cm'lik ufaklık canavara dönüşüyordu. bir gün annem pazara gidince evde yalnız kalmıştım. yine ceyda'yı düşünüp çavuşu tokatlarken aniden kapı çaldı. kapıyı açınca gözlerime inanamadım! gelen ceyda'ydı! üstüne dekolteli bir bluz, altına neredeyse tangası görünecek kadar kısa bir etek giymişti.''

  anlat anlat, çok heycanlı oluyo..

  edit:http://40.media.tumblr.com/…pqifm1qce9jlo1_1280.jpg