şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir durumda en önemli şey; karşıdaki insanın bu eve gelmeyi kabul etmesidir. diyelim ki kabul etti. sonra da “daha önce de bu evi benzer amaçlarla kullanıp kullanmadığın” konusu merak edildiği ve yüksek ihtimalle sorgulanacağı için “çapkın” ve/veya “kazanova” olarak adlandırılabilir insan. izahat yaparken saçma gerekçeler üretilirse eldeki kuşun kaçma ihtimali düşünülmelidir. kadınlar daha “masumane” davranış gösterebilirler ve kadınların arkadaş evi ayarlama konusunda oransal olarak erkeklerden daha az çaba gösterdiklerini düşünüyorum. erkeklerin, anahtarı alırken evin planı konusunda ayrıntılara girdikleri ve bilgi aldıkları nadir görülen bir durum değildir. çünkü yabancı bir ortam olduğu için karşıdakinin kendini güvende hissetmesi bu şekilde sağlanabilir. arkadaş evi ayarlanmaya çalışılırken “anahtarın alınamama ihtimali” de olması nedeniyle, önceden partnerine “arkadaşımın evini ayarlayacağım” denmemesi karizmanın çizdirilmemesi için iyi bir tedbir olabilir.
  • herkesin başına en az bir kez gelir.
  • kurallar basit.
    1. kendi çarşafını getirirsin.
    2. arkadaşını evden çıkartmış olduğun için kendisine küçük bir hediye alırsın (şarap, yemek ısmarlama vs.).
    3. etrafı bulduğun gibi bırakırsın, hatta daha temiz bırakırsın ilgili yerleri.
    4. arkadaşına sonrasında teşekkür edersin.
  • seks icin ev arkadasini kullanmaktan daha iyidir. aman diyim.*
  • ne kullanırım ne kullandırttırırım. iğrençlik
  • üniversite yıllarında yaptığım. bi defasında tam olay esnasında eve gelmişti dangalak. gittiğini düşünmüştüm filan dedi bi de hırbo.

buna şahit olan iki kişinin de burayı okuduğunu biliyorum. o herifle evlenme dedim sana, dinletemedim. öpüyorum seni.

keko seni de seviyorum. rakı borcunu ısmarla artık.seni de öptüm.
  • iğrençtir, iğrenç. ulan 2 yabancı senin yatağında, senin koltuğunda sevişicek. senin yuvanda? otel odası mı lan bu? benden arabamı istediklerinde direkt siktiri çektiğim için kimse eve cesaret edemedi galiba. eden olursa daha büyük bir siktir gelir
  • bir anlamda randevuevi
  • uzun bir zaman önce, bir arkadaşın evinin anahtarını istemiştim. hiç düşünmeden verdi anahtarı, sonra dedi ki: "söyle dost ve öyle gir." hemen cevap verdim "mellon..pardon seks."
  • erkekler arası yazılı olmayan kurallardan biri.
    sosyal yardımlaşma.