şükela:  tümü | bugün
  • bunlar yüzünden insan ister istemez soğuyor hayattan, aşktan sevgiden her şeyden.
    neden her şey cinsellik? neden aşk ikinci planda?
    neden kadınlar virüs gibi her şeyi emip tüketip yok etmek zorunda? sevmek aşık olmak çok mu zor? erkekleri kendine aşık ettirip onu bir peçete gibi kullanıp faydalandıktan sonra ıslak bir köpek yavrusu gibi dışarı atmak da ne demek?
    biz cinsel bir obje miyiz, meta mıyız neyiz biz?

lanet gelsin atom fiziğine de prafasörlüğüne de kuantumuna da!!
  • yoktur.
    olsa olsa aşk için seks taklidi yapan kadın olabilir.
  • aşk için seksi olmaya çalışan kadından kurnazdır.
  • yapmasındır, yazıktır. çükümüzle oynatıyoruz diye duygularımızla da oynatacak değiliz. yazıklar olsun !
  • sözlükteki bir takım erkek grubunun tanımlamış olduğu yeni hedef kitle. bir diğerine ulaşmak ve ilan vermek için (bkz: ekşi sözlük fuck buddy aranıyor ilanları)
  • taklit yapmasına gerek olmadığı hatırlatılmalıdır.

bırak seksi, s dese eks'ini koyacak yüzlerce erkek bulur aynı dakika içinde.

nerede yaşadığımızı unutmayın.
  • halihazırda tam tersini yaptığım durum.
    yani bu kadınlar iki lokma aşk için sizin o bamya çükünüze katlanıyor. ama burda tabii ekşici 25 cm penisli, kaslı, karizmatik, evliliğe karşı olan bütün erkeklerimizi tenzih ediyorum. çünkü ekşici erkeklerin alayı böyle :) (canlarım ya)

he bir de şöyle bi güruh var: biz erkeğiz tatlım, tek eşlilik doğamıza aykırı.
    yok yaaa?
    senin tek eşliliğinle benim tek eşliliğimi kıyaslarsak zararlı çıkarsın. kadınlar da her sekste başka başka zevkler alır. demek senin canın başka tatlar istiyor? ben?
    mal mıyım affedersin! asıl başka tadı kadın ister, çünkü senin orgazm olduğun her sekste ben taklit yapıyorum. mecbur muyum buna?
    30 saniyede bitiyorsun, ben bi şey diyor muyum! sus, otur seni ekşici erkek seni!

(bkz: aşk için seks taklidi yapmak)
  • insanların düşürmek için ne yöntemler deneyebildiğine şaşırdığım başlık. sana helal olsun kardeşim.
  • seks için aşık taklidi yapan görmedim ama seks için erkeği kullanmaktan kaçınmayanları gördüm.
  • erkeklerin asırlardır yaptığı eylemdir. aşık olduklarına değil tabi. ona yapamazsın. kod böyle.