• erkeklerin de kadinlar kadar payini almaya basladigi bir tanim, cinsel obje olma durumu*....bakiniz sex and the cityye, bakiniz amerikan kampuslerinin kizlar tuvaletine asilan yari ciplak kasli aktor posterlerine, ve bakiniz etrafiniza...
  • her türk kızının kendini öyle sandığı şey.
  • sadece cinselligi ile on plana cikan, cogu zaman da bundan pek $ikayetci olmadiklari gozlenen aktor ve aktrislere yaki$tirilan sifat.
  • cins nesnesi
  • yillarin efsane ismi, artik birakti denilebilirse de,
    (bkz: madonna)
    bu durumu ozetler mi, ozetler.
  • sex shoplarda cinsel sağlık ürünleri olarak anılan şeyler. herkesin de sağlıklı olmak istediği düşünülmüş sanıorm..
  • "seks hatırlatan" değildir. "seksten başka bir özelliği olmayan"dır.

insanlar kendilerini seks objesi olarak görebilir ve gösterebilir. bu, kendilerinin bileceği iştir. fakat erkeklerin kadınları veya kadınların erkekleri seks objesi olarak görmesi, onları canlı bir varlık olmaktan çıkarıp (bkz: nesneleştirmek) yalnızca bir işleve indirgemesi anlamına gelir ki bu ancak sağlıksız bir toplumda görülür ve sağlıksız ilişkilere sebep olur.
  • popüler sanatçıların popüler bir söyleminde geçen kavram. meşhur olduktan sonra, sevilmenin ve satmanın verdiği rahatlıkla soyunup deli gibi fotoğraf çektirirler; aradan birkaç sene geçer "artık seks objesi olarak görülmek istemiyorum" derler. o çekilen fotoğrafların ciddi bir kısmının erkeklerin mastürbasyon aparatı olduğunu düşünemeyecek kadar salaktırlar, ya da bir sonraki albümleri için yeni bir gündem yaratma peşindedirler. bence her ikisi.
    (bkz: britney spears)
    (bkz: christina aguilera)
    (bkz: kylie)
    (bkz: böyle gider bu)

madonna ise ayrı bir kategoridedir, onun soyunma sebebi, kadınların da erkekler akdar soyunma özgürlüğü vardır temalı kadın devrimi düşüncesinin bir parçasıdır. sonra sapmıştır, kendi de kabul etmiş, yanlış şeyler yaptım demiştir ama allaha şükür artık beni böyle görmesinler dememektedir, yolunda devam etmektedir..
hesabın var mı? giriş yap