şükela:  tümü | bugün
  • bir haftadır kafamı kurcalayan sorunsal.

sevgilimle ayrı şehirlerde yaşıyoruz, gayet iyi anlayışlı bir kız. tam olarak sevdiğimden emin değilim ama evlenebilirim diye düşünüyorum.

neyse, geçen haftasonu yine şehir dışından bir kız arkadaşım geldi gezdirdim falan, sonra bende kalmak istedi tamam dedim. ev 1+1, daha önce başka kız arkadaşlarımla aynı yatakta kazasız belasız yattığım için yine sorun olmaz dedim ve yatmaya gittik.

ben sırt üstü uzandım o da yatağın kenarında yan yattı. poposu sürtünüyordu ama ben sallamıyorum. daha daha yaklaştı ve elimi kendine doğru çekti göğsüne bastırdı. ve kaşık pozisyonu gibi pozisyona geldik. dolayısıyla sürtünme oldu falan böyle devam etti.

sonra döndü öptü öpüşmeye başladık, kucağıma çıktı eline aldı falan. buraları çok anlatmıyorum ama sonuç olarak ne seks oldu ne de boşalma gerçekleşti. sabah da bir şey olmamış gibi kalktık hayatımıza devam ettik.

ama ben büyük bir vicdan azabı içindeyim sevgilime böyle bir şey yaptığım için. o bana yapsa kudururdum ama bir yandan da seks olmadığı için o kadar da aldatma sayılmaz diye düşünüyorum. ama vicdan azabı geçmiyor sevgilime söylemeli miyim bilemiyorum. çok pişmanım.
  • aldatmışsın, dürüst olup sevgiline söylemelisin.
  • formata neler yaptığını bir kenara bırakıyorum. biriyle evlenmeyi bile düşünürken başka biriyle bu yaşadıklarının aldatmak olup olmadığını sorabiliyorsan ya gerçekten gerizekalı ya da aşırı ahlaksızsın sayın yazar. bu kafayla kimseyle evlenip, hatta kimseye umut verip hayatlarını mahvetme.
  • seks olmamışsa aldatmaktır aynen. netekim seks olmuş.

(bkz: seks nedir nasıl yapılır)
    (bkz: başlık nedir nasıl açılır)

t: olmayan sorunsal
  • tokmak her yere değmiş ama davul delinmemiş. oyna devam
  • tam olarak sevdiğimden emin değilim ama evlenebilirim cümlesinin beni endişelendirdiğini itiraf edeyim.

aldatmak artık bireylerin sahip olduğu düşüncelere göre şekillenen bir kavram oldu. benim şahsıma göre bu aldatmak fakat diğer insanlara göre olmayabilir. bana kalırsa yalan söylemek bile aldatmaktır. sizin ilişki sınırlarınız neydi, illaki dile getirilmiş olmasına gerek yok. birlikte zaman geçirdiğiniz insanların kırmızı çizgilerini az çok öğrenebilirsiniz kolaylıkla. bana kalırsa şu evrede; dürüstlükle karşı tarafa söylenmesi, ardından neyin istendiğine birlikte karar verilmesi yapılabilecek en iyi durumdur.
  • birazdan buraya

“ iyi o zaman sevgilini gönder aynısını sevgilinle yapalım zaten aldatma sayılmıyormuş” diyen arkadaşlar gelecek
    ahhahahahahha*
  • hayatındaki insanı salak yerine koymak ve duygusal olarak incitmek biriyle seks yapmaktan daha büyük bir aldatma şekli.
    aldatma sayılır. söyleyip söylemeyeceğine vidanın karar versin tabii.
  • eline aldı falansa aldatma değildir.
  • insan gece üstünü açık bıraktığında böyle şeyler olabiliyor.