şükela:  tümü | bugün
  • londra üniversitesi’nde görevli müzik psikoloğu dr.daniel müllensiefen’in yaptığı araştırmaya göre seks sırasında en sık dinlenen müzik :

1. dirty dancing – time of my life
    2. marvin gaye – sexual healing
    3. ravel – bolero
    4. berlin – take my breath away
    5. barry white – you`re the one ı need (tüm koleksiyon)
    6. marvin gaye – lets get it on
    7. righteous brothers – unchained melody
    8. celine dion – my heart will go on
    9. serge gainsbourg – je t`aime
    10. whitney houston – ı will always love you
    11. aerosmith – don`t want to miss a thing
    12. kings of leon – sex on fire
    13. rodgers & hammerstein – sound of music
    14. tchaikovsky – 1812 overture
    15. grease – grease soundtrack
    16. donna summer – ı feel love
    17. boys to men – ı’ll make love to you
    18. abba – mama mia
    19. tom jones – sex bomb
    20. star wars – soundtrack
  • yani kafam bir türlü almıyor sevişirken neden bir şarkının arka fonda çalması gerektiğini! seslerinizden mi rahatsız oluyorsunuz anlamıyorum ki!
  • arctic monkeys açıyorum güzel ritm tutturuyor
  • seks sırasında mümkünse şarkı falan çalmasın dikkatim dağılıyor, en sevmediğim şeydir dünya üstünde belki.
  • gaspar noe'nin love filminin soundtrack'i
  • n’oluyor klip mi çekiyoruz, film mi? gereksizdir.
    ha şöyle bir anlaşılabilir durum var, ev arkadaşım sevgilisi geldiğinde müzik açıyordu ki sesleri duyulmasın. gayet makul bir sebep bence. hareketli şarkı olsun ki sesleri sızdırmasın. benim önerim popüler şarkılardan seçilmesidir. çünkü sevgilinizden ayrıldığınızda tekrar duyup duyup efkarlanmamanız için modasının geçmesi lazım. bir de sevdiğiniz bir şarkı olmasın ki soğumayın. sonra dinleyemezsiniz.
    bu arada listede tchaikovsky varmış yeni gördüm. tchaikovsky çalarken hazır ola geçerim ben, olmaz.
  • arabada 5 evde 15 ve özellikle de beni gaza getiren karşı ki dağlar cenderme cenderme şarkısı