• (bkz: after sex selfie) diye bir akim vardi. buraya daha yeni gelmis, hepsi o
  • sosyal medya bağımlılığının geldiği boyutu göstermektedir aslında. gerdek gecesi için story atan vardı bide. yazık..
  • "sen o kadar sene besle büyüt gözünden bile sakın evladının attıgı storye bak cidden midem bulandı"

tweeti atan tam bir psikopat. yakında kadının birine bıçaklı saldırı yapma ihtimali var. kendi kız çocuğuna her şey yapabilecek zihniyette biri. kadını malı gibi görüyor.

çocuğu besleyip büyütünce, gözünden sakınınca sevişmeyecek mi? başka insanların sevişmesine, giyimine, yaptıklarına, dövmesine, saçına karışma hakkını kendinde gören tiplerin seks hayatı yoktur. çeneye vurunca böyle oluyor. bir de üzüldümcüler var. siz olmayan seks hayatınıza ve ezik olmanıza üzülün.
  • sikilirken story atan kız gördüğümden beri hiçbir şeye şaşırmıyorum.
    evet gördüm.
    kaynak yok. yanlışlıkla atmıştı muhtemelen.
  • sorulan soruya görsel olarak cevap veren kızdır.
  • sosyal medyaya koymak ne kadar absürtse, sevişen insana iğrenç demekte o kadar absürt.

ha bölünerek çoğalıyorsanız durum farklı tabi.
  • ben bunu ancak özel hayatın mahremiyeti açısından olumsuz eleştiririm. yoksa sevişmelerinde bir absürdlük yok. çünkü hepimiz sevişiyoruz. ayrıca kız ve partneri en fazla 20'li yaşların başlarındalar. bunu göze alırsak pek de anormal gelmedi.
    (bkz: ergenlik)
  • story midir ne karın ağrısıdır, geçin bunu; toplum olarak bu tür haberlere olan düşkün olmanın kökeninde ne yatıyor? asıl bunu irdelemeli...
  • kıskançlar topluluğu iş başında. size ne lan? kendi çocuklarınızla ilgilenin.
  • illa bi şeyleri gizli mi yaşamak lazım bu memlekette arkadaş? hepinizin anası babası aynı boku yedi de dünyaya geldiniz bu kadar rahatsız olmayın bu görüntülerden. ahlak peşinde koşmak asıl ahlaksızlıktır.
hesabın var mı? giriş yap