şükela:  tümü | bugün
  • uzun evliliğin sırlarındandır.
  • daha uzun ve sağlıklı bir evlilik için buna ek olarak iki çay söyleyip pişpirik de atabilirsiniz eşinizle.
  • dün akşam, dolardan bahsederek yaptığımdır. verimli bir seks oldu. bilmediğim 2 husus öğrendim dolar ile ilgili.

boşalırken, nothing else matters çalıyordu ve gözüne kaçırdım :(
  • iki tarafında ilgisini çeken konuşma makbuldür diğer türlü kötü bir etki yaratabilir
  • içeriğinin bu şekilde olması muhtemel sohbettir.
  • pozisyon değiştikçe konu değiştirir.

+hanım bugün yeni ios güncellemesi çıkmış ama senin telefona güncelleme gelmeyecekmiş, sana yeni bir şey alalım diyorum ah oh.
    -valla bilmiyorum, çok mu gerekli bir şey? huh hah.
    +hareketli emojiler falan geldi ah oh.
    -ya bir süre daha kullanırım, aldığımız televizyonun taksidi bitmedi aha tam ora.

pozisyon değişir.

-ya bu yastıklar beni delirtiyor, bi ikea'ya uğrayalım ah oh.
    +ebesinin bayrampaşa'sında ne işimiz var? huh hah.
    -ne bileyim şimdi sırtıma batıyor resmen a-aa sen boşaldın mı?
    +biraz öyle oldu ben götümü dönüp yatacam.
  • - çabuk ol
    + söylemene gerek yok biliyorsun
  • -o şekilde dokunman ne kadar hoşuma gitse de kendimi tamamen sana teslim etmeden önce illa ki dudaklarımı ısırtacak, bir gözümü sağa bir gözümü sola baktıracak o kıymetli dil darbelerinden bir miktar almak istiyorum. akabinde gözlerim kapalı olarak bir sonraki hamleni tahmin edememem hoşuma gidiyor.
    +nediyon gız? yala desene kısaca?
    -özür dilerim, hormonal olarak dengesizleştikçe bazı kaslarım eşzamanlı kasılmayala başlıyor bükücü, döndürücü nitelikte kas kasılmalarıyla seni rahatsız etmemek için ensefalon yoğunlaştırması yaparak kendimi rahatlatmak istiyorum.
    +al sen yala, ağzın doluyken konuşamazsın bari...
  • göbek deliği hizasına demlik koyarak akışı geliştirilen eylem.
  • zaten sürekli konuşuluyor. o esnada da sohbet edilmeyiversin, biraz disiplin biraz işe saygı, lütfen.