• bu arkadaşımız sevgili gibi, sevdiğim bir erkekse, sadece istemiyorsa -sebebini anlamıyorsam- kalbimi kırar.. kalbimi kırar ve sahiden içime kapanmama, herşeyi sorgulamama neden olur.. çok ciddiyim.. ve niye böyle ciddi olduğumu da bilmiyorum..

anam.. yazarken içim cız etti.. yapmasın...
  • en az fotograf çekmeyen japon kadar nadir bulunurlar.
  • zamanında show tv kırmızı noktalı filmler kuşağında başrol oynayan erkek.

ikinci cihan harbi zamanları ekmek karneyle dağıtılıyor demek gibi olacak ama henüz ortaokul cep telefonu yok evdeki televizyon sayısı bir ve cosby ailesindeki odana çık cezalısın yasağına gıptayla baktığımız ( nereye çık nasıl çık sorunsalı) zamanlar. tek televizyonlu evlerde bu filmleri izlemek demek ertesi gün kendi yaş grubunda söz sahibi olmak demekti. o yüzden izlemek için ailedeki herkesin yatmasını beklemek yani onları uyutmak gerekiyordu. bu durumda en yakın dostunuz hulki cevizoğlu. ceviz kabuğunu açınca aile üyeleri birer ikişer( aile dört kişi çekirdek aile ama ben kuşak adına bilgilendirme yapıyorum inceden) uyumaya gidiyor tam bu saatlerde de kırmızı noktalı filmimiz başlıyordu. uykuya karşı olan savaşı o ana kadar başarıyla yürüten cefakar izleyici filmin esas kızının sevişme isteğiyle esas erkeğe ( lafın gelişi) yaklaştığı zaman erkeğin sırtını dönüp yatmasına tanık oluyordu. türkan şoray kuralları olan kırmızı noktalı film oyuncusu olmaz olsun. bu noktadan sonra uykuya yenik düşen bizler filmi sonlandıramıyor (gerçi aksiyon olunca reklama giriyordu) lakin kadının eşgalini aldığı için ertesi gün filmi izlediğine dair maval okuyordu. kendisi gibi olanlar ise o kadar bekledik bu eleman sevişmedi sonra uyuduk diyemeyecekleri için tasdikliyorlardı.

bu filmlerdeki bu seks istemeyen, kadını reddeden erkek karakterleri turist kızların bu sebeple ülkemize geldiğine inanılmasına yol açtı. gazeteler helga türk erkekleri için geldi diye başlık atınca puzzle birleşti haliyle.
  • sevişmek isteyen erkektir. göz pınarlarım dolu şu anda.
    (teoman tandansı)
  • bizim bi arkadaş nasıl cici, güzel, cilveli bi kız.
    ama kocada iş yok.
    işten gelir kız her akşam süslenir püslenir, sofralar kurar öyle de becerikli,
    herifte tık yok.
    kızcağız baştan çıkaracam diye dokuz takla atıyor,
    üstelik diyorum bak nasıl cilveli bi kız normal hali öyle ek bi çalışmaya gerek yok fakat herif artık nasıl bunaldıysa ataklardan bi gün diyor ki:
    - şu yatak odasının kapısına duvar örcem ben mümkünse.
    - !!!
    düşünebiliyor musun, evlerden ırak sığır evliyası,
    olmayınca olmuyor, napçan.
  • *evli erkeklerin tamamına yakını
    *çalışan
    *kendi iş yerine sahip
    *baba olan
    *arkadaş ortamına düşkün, gece çıkıp geç dönen
    *nette fazla zaman geçiren
    *stres altında
    *mali yükümlülükleri ağır
    *hayatındaki kadın tarafından çok arzulanan
    *monotonluktan sıkılmış
    *banyo yapmaktan erinecek kadar tembel
    *futbol fanatiği
    *hayatındaki kadın düzenli mastürbasyon yapan, ama kendi hiç yapmayan erkek olabilir...
  • yeni sevişmiştir.
  • gece 1-2 halı saha maçı vardır.
  • toplumumuzda " tuttuğunu sikeceksin" gibi garip bi yargı olduğundan normal karşılanmayan erkek.. olabilir arkadaş, canı sıkkındır, parası yoktur, işleri yolunda gitmiyodur vs bi dolu neden var seks yapma isteğini öldürecek, illa seks mi düşünmek zorunda.. nası böle abaza bi toplumuz lan biz, böyle bi erkeğe herkes soru işaretiyle yaklaşıyor, ayıptır..
  • eğer bir birlikteliği varsa ve bir gün önce onu aldatmışsa suçluluk duygusundan(!) birlikte olduğu insanla seks yapmak istemeyen erkek olabilir.
hesabın var mı? giriş yap