şükela:  tümü | bugün
  • vardır böyle bir şey. bir erkek bir kadınla yattığı zaman kadın kendisine "vermiş" olur. iyi de neyi? bedenini mi? bunu zaten isteyerek yapmıştır. ruhunu mu vermiştir kadın? bunu hiç bilemeyiz. kalbini mi vermiştir? kadın bile bilemez bunu belki de. o zaman nedir bu "verme" mevzusu? alt tarafı seks yapılıyordur, alt tarafı bedenler rahatlıyordur, ruhlar coşuyordur. ama kimse kimseye bir şey vermiyordur, en azından kendisi istemedikçe. bu aşağılayıcı zihniyetten kurtulmak gerekmektedir artık. seks istekle olur, o kadın sizinle isteyerek yatıyor, bir lütufta bulunmuyor kimse kimseye. evvel bunun bilincine varalım. sonra ne istersek yaparız.
  • daha bugun is yerinde bakire kizlara bununla ilgili nutuk atiyordum. cocuklugumuzdan beri cinsel anlamda bir merakimiz oldugunun, ataerkil toplumun kadinin cinselligini nasil bastirdigini, erkegin de sen yaparsin senin elinin kiri mantigiyla yetistirildigini, bu yuzden kiz kendini sanki sundugunu sanma yanilgisi yasadigini anlattim. yapilan bir asktir, karsilikli bir zevktir, kadin da zevk alir o andan ama niye kendinin kullanildigini dusunur, verdigi sey nedir? erkek tutamaz kendini, o erkek azar, ama kadinin ihtiyaci yoktur, o evlenene kadar kendini tutabilir... bunlari kim ogretti? kim bulmus? bu sacma ogretilerden dolayi iste turk kadini sevisemiyor dedim. onca sorularim ve sorgulamalarim uzerine kiz sadece 'yok evlenmeden olmaz, ben kocama saklarim kesinlikle kendimi' dedi ve konu orda bitti.
  • bakire bir kız ile ilişkiye girmeyi , bozmak zihniyetine indirgeyenleri takip eder.
  • her zamanki gibi erkeklere giydirilen konulardan biri.

yalnız kadınların kendi aralarındaki konuşmalarda 'tülay o ayıya verdi biliyomusuaann' gibi kurulan cümlelerin sayısı azımsanamayacak kadar fazladır.

neyse, burada başlığa yüklenen misyonu çarpıtmayalım. hadi erkeklere giydirmeye devam.
  • mantiklidir.

kadin verir. ne mi verir? erkege bi şans verir. guzel sevisirsen o seksin devami sonraki gunlerde de gelir.

o sansi degerlendiremedin mi sag ele devam.
  • (bkz: kadınların seksi ödül olarak görmesi)

aslında her şey bundan kaynaklanıyor. sizce gay'lerin arasında neden "vermek" diye bir tabir yok?
  • buyursun okusun.
  • kasmaya gerek yok sonuçta bir alış veriş olayıdır. hemcinsiniz bile öyle diyor (bkz: vermicem vermicem)
  • türkçe'nin bu konudaki zenginliğinden faydalanmıştır.