şükela:  tümü | bugün
  • aşk,sex ile doğar.dolayısıyla sex yoksa ilişkiler ve aşklar çok saçmadır.burada ,ne bir 'bakire kızla sex yapmak' ne de 'genelev'deki bir işçiyle sex yapmak' konu dahilindedir!
    öncelikle bir erkek her an her şeye aşık olmaya meyilli bir sebzedir ve bir erkek kararlarıyla aşık olmaz!

nasıl olur? olur.bir bakar olmuş..bu tıpkı terkediliş anındaki 'herşeyin yavanlaşması 'nın zıttıdır. birden herşeyin çok lezzetlendiği birden herşeyin çok parlak tüm renklerin çok parlak birden tüm pastel renklerin bile ısınmaya başladığı birden tüm yemeklerin sanki daha lezzetli olmaya başladığı birden sanki baharın geldiği kuzuların melediği hissini almaya başlar ve yemek yemez bir süre.

ama ben bundan bahsetmiyorum.sex yoksa aşk yok ötesinde bişeyden bahsediyorum. insanın artık ben aşık olayım demesiyle başlayan,yani aşık olmaya 'karar' vermek diye geçen bir süreç.

bu kimyayla ilgili birşey.herkesin de belli bir periyodu vardır.. mesela benim periyodum yaklaşık iki yıl. şiddeti giderek sönen bir aşktan çıktıktan sonraki tekrar aşık olma kimyası oluşması süresi iki yıl.ama o iki yıl süresinde sürekli karar veriyosun sürekli deniyosun acaba buna aşık olurmuyum acaba aşık olsam mı diyosun ben buna aşık olurum diyosun ama olmuyor.

aşık olmaya karar verdiğin noktada vücut kimyası kendinde oluşturmaya başlıyor demektir. eğer böyle birşeye karar verdiysen yada böyle birşeyi kendine yüksek sesle söylemeye başladıysan ok az kalmış demektir. karar verdiğin verdiklerin olsun yada olmasın.
  • (bkz: seks)
    (bkz: sex)
  • kısmen doğru. aşk zaten yoktur, seks varsa da yoksa da..
  • aşk kısa sürelidir, sex öyle değildir.
  • eeee?

(bkz: yani)
  • sonuna kadar desteklediğim bir söylem.
  • bu başlık da dahil aşağıdakilerin tamamının bana uyduğu önermedir.

(bkz: seks varsa aşk yoktur)
    (bkz: seks varsa aşk vardır)
    (bkz: aşk varsa seks vardır)
    (bkz: aşk yoksa seks vardır)
  • sex ile aşkı bir tutan insan aldanmışlığı.

ortada gerçek bir aşk varsa, sexle aşkın anlam kazanmasıdır.
  • aşkın bir duygu değilde eylem olduğunu zanneden ve aşık olmak için bir uzva ihtiyaç olduğunu düşünen insan beyanıdır. o insan muhtemelen türk erkeğidir çünkü sevgilisini arayıp sorması için düzenli olarak boşalması gerekiyordur yoksa neden ilgi göstersin ki? ne gerek var? öyle değil mi? uzun süre konuşmasın falan komple unutur bir de neden? seks yoksa aşk yoktur, niye olsun değil mi? böyle idiot böyle gerizekalı bir düşünce. (başlığa uyması açısından)