şükela:  tümü | bugün soru sor
  • anlamadığım erkek türü.

çok görüyorum bu erkekleri. ali bulaç zamanında modern kadının ucuz ve kolay ulaşılabilir olması diye bir şey ortaya atmıştı. dertliydi bu konuda. yani diyordu ki: "azizim şimdiki kadınları yatağa atmak çok kolay. iki güzel söz söyleyince hemen yelkenleri indiriyorlar." bir başkası da diyor ki: "hiç bakire kız kalmamış. herkes paso orospu olmuş anasını satiyim."

bu erkeklerin ortak noktası sekse ulaşımın zorlaşmasını istemeleri. işte bunu anlayamıyorum. ben tam tersi sekse ulaşımın kolaylaşmasını istiyorum. çünkü sevişmek istiyorum. benim isteklerim kendi içinde tutarlı. ama bu erkekleri anlayamıyorum. neden sekse ulaşımın zorlaşmasını istiyorlar? kadınlar evde turşuluk misali otururken erkekler dışarıda daha çok eşek siksin diye mi?
  • aklını sikeyim ben öyle türdeşlerimin, hemcinslerimin. belki de ibnedirler bak bilemedim şimdi.
  • neyini anlamıyorsunuz ben de onu anlamıyorum yazacaktım da tam, sözlüğün dingil kaynadıgını hatırladım, sori.

çok basit olan şeyler ayağa düşer ve anlamını yitirir. gerçek bir ilişki yaşamak isteyen kadın ve erkekler seksin ayağa düşmesinden bu bağlamda rahatsız olurlar. zira bir şeyi herkesle paylaşırsan, senin için özel olan insan karşına çıktığında ya onu tanıyamaz hale gelirsin ya da ona verebileceğin hiçbir şey kalmaz. suratı boş boş bakan, duyguları son derece yavan ve yoğunluktan uzak, yanı başındaki bir diğer insandan zerre farkı olmayan birine dönersin. seks, hele ki kadın için çok yoğun ve partnerinle derin bir bağ kurmana sebep veren bir şeydir arkadaşım, bu kadar ayağa düşürürsen, o yoğunluk zamanla ölür ve herkesle bağ kurup kopa kopa artık kimseyle bağ kuramayacak hale gelirsin, haberin olmaz. ancak sağda solda "lan ben niye mutlu olamıyorum, her şeyde iyi gibi oysa ama..." diyen o yığınlardan biri olursun. (bkz: pair-bonding)
    (şu arkadaş da iyi yazmış (bkz: milli tekvandocularin kampta grup seksi)

modern insan(!)lar bunu anlamak istemiyor ve zırt zırt konuşuyorlar ama ilişkilerin iyice boka sarması ve insanların çektiği bu garip yalnızlık artık onları da uyandıracaktır diye düşünüyorum, amin.

neyse, ne diyorduk... insanlar belki özel bir şey paylaşmak istiyor ve herkesin sığlaşması yüzünden, özel bir şey paylaşacak insan kalmıyor. hıyar olduğunuzdan hayattaki en büyük zevk seks sanıyor olabilirsiniz ama hayattaki en büyük zevk sevmek ve sevilmektir. sizin anlayışınızdaki sevmekten de bahsetmiyorum. gerçekten sevmek ve sevilmekten bahsediyorum. gelişigüzel seks anlayışı bunun önündeki en büyük engel oluyor. 20 yaş altı abazan ergenlik döneminde bunu fark edemeyebilirsiniz ama tam da öyle işte.

kulakları olan ne olur işitsin, hade öptüm.
  • birbirlerini sikmek isteyen erkeklerdir.
    (bkz: suudi arabistan)
  • belediyeye şikayet dilekçesi versin
  • devlet memurudur. seksten önce partnerini ya da kendisini ordan oraya gönderip gereksiz evraklar imzalanmasından daha çok zevk alıyordur.
  • (bkz: mal)
    kendisi dahil erkeklerin seks pesinde vakit gecirmesini isteyen erkektir. gelismislik dusmanidir, ayfon yerine 3310 kullanir.

gelismis ulkelerde sekse erisimin kolay olmasi ortak ozelliktir. sekse ulasimin zor oldugu islam ulkelerinin zengin olanlari dahil geri kalmis olmalari tesaduf degildir.
    sekse ulasim kolay olmali adiyetten bir olay olmali ki insanlar seks disinda alanlara yonelebilsinler.
  • çatır çatır sevişen ve sevişeceği kadının her önüne gelenle yatmış olmasını istemeyen erkektir. follofoş olmuş bir amcığı sikmenin pek bir anlamı yoktur.
  • homoseksuel degilim ve evet zorlasmasini istiyorum. nasil uyusturuculara ulasimin zorlasmasini istiyorsak en kuvvetli uyusturucu olan cinsel iliskiye de ulasimin zorlasmasi gerektigini dusunuyorum. kapali bir kafaya sahip degilim, bireysel ozgurluklere tecavuz olmadigi surece herkesin istedigini yapma hakkini savunuyorum fakat tum cinsellik muhabbetinin insanlarin uretkenligini baltaladigi bir gercek. ıcgudulerinizi dizginlemeye yetecek kadar yapin, fazlasi gercekten zarar.