şükela:  tümü | bugün
  • şimdi birazdan ama kadın azgın olursa orospu derlerciler çıkar, hayır fuckbuddy olsa da aynı sevgili olsa da aynı.

sevişmek neden erkeğe tek taraflı sorumluluk yükler ve kadın bu fiilin dışındadır?

bu neden erkeklik ispatlama yöntemi ve erkek için bir performans kaygısıdır?

biz pozisyon beğendireceğiz,
    erken boşalmayacağız,
    çok geç de boşalmayacağız,
    iktidar sahibi biz olacağız,
    penis boyumuz büyük olacak,
    ıslandıracaksın,
    ön sevişmeyi uzun tutacağız,
    en az üç dört kez birlikte olacağız
    ve bimm bommm orgazm edeceğiz...,

es başka ??

hadi ben hepsini yaptım diyelim peki ya sen türk kadını?
    sen nasıl bir performans gösterdin.

seks iki kişi yapılan bir eylemse partnerin mutluluğu asıl amaçsa sen türk kadını ne yaptın kızılay’da kan verir gibi yattın.

hiç düşündünüz mü bizim türk erkeği neden yabancı kadın özellikle rus kadın meraklısı, çünkü kadın seksi bir zevk alma unsuru görüyor erkeğin performansı iyiyse ben zevk alırım kafasından bağımsız olarak biliyor ki sadece erkeklerle alakalı bir durum değil.

bu sebepten o kadının performansı, heyecanı farklı ve beni heyecanlandırıyor.

kadın da istekli olmalı kadın da partneri tahrik edip, şehvetli olarak performansını göstermeli.

öbür türlü bu sevişmek değil tek taraflı bir eylem yani s.kmek.

performans da sevişmek gibi ikili bir eylemdir sevgili türk kadını.

artır şu performansını da biz de seksten zevk alalım bilmem anlatabildim mi :)
  • (bkz: sulandırmak)
    ?!

yok seyreltmek amk
  • turk topraklarinda iyi performans sunan kadina orospu dendigi icin normaldir.
    not: erkegim.
  • ulan, yine birisi zihnimin içerisinde umarsızca dolaşan bir düşünceyi benden önce fark etmiş ve başlığını bile açmış. teşekkürler kardeş. ben de rahatladım artık. sıra geldi bilinçaltımın derinliklerinde gezinen diğer düşüncelerimi ete kemiğe büründürmeye.
  • kızılayda kan vermekten sonrasını okumadım.

çocukları pistten alalım rica ediyorum. doğru düzgün tartışılacak insan kalmamış yeminle. olgalardan bahseden kimseye ne diyeceksin? hayallerde yaşıyor bazı kimseler.
  • bence bu yine biz erkeklerin kendimize yüklediğimiz gereksiz güç gösterisinden kaynaklı.
    "çıkarmadan 5 posta kanka"
    "kafası hariç 17 santim"
    "hatun inledi altımda moruk"

bu tarz cümleler kuran adamları siz de görmüşsünüzdür, yıllarca bu ve buna benzer cümleleri kura kura ister istemez erkeklerin omzunda gereksiz bir yük oluşturdular, bundan dolayı da artık erkekler gayet ciddi olan cinsel problemlerini açmaktan çekinir oldu. kendi cinsel iktidarsızlıklarını ve problemlerini kadınların üstüne atıp onları suçladılar. hatta yeni yakın böyle bir olay daha olmuştu, gerdek gecesi sonrası erkek tarafı kadın bakire olmadığı için dava açmak istedi kadın ise ben bakireyim asıl onda problem oldu suçu benim üstüme atıyor dedi.

erkeklere yıllarca yatakta matkap olması gerektiği aşılanmasaydı belki de bu problemi oturup konuşarak, profesyonel yardım alarak çözebilirlerdi. sözün özü kendimiz ettik kendimiz bulduk.
  • hadi fesimistler buna da cevap verin
  • birilerini rahatsız eden tespit.

bırakın da bari bunda baskı görmeyelim bi zahmet.