şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük'te çok saçmalık okudum ama böylesini okumadım. son paragrafa komedi dalında ödül verilmesi lazım. bravo ertan.

''araba üretemiyoruz. mutlu musun kılıçdaroğlu?'' tadında bir yazı.

ahmet hamdi çamlı'nın nesi oluyorsun ertan?
  • --- spoiler ---

sen şortla fatih'te dolaşmaya calisirken laf yiyince ortaligi ayaga kaldiriyorsun. mal misin?
    --- spoiler ---

tek bir soru sormak istiyorum neden izin günlerinde beşiktaş, taksim, şişli, kadıköy'e geliyorsunuz ?
  • komunistler yüzünden mağdur olan islamcılarken, sözlükte göt kıvrımına kadar şort giymek tartışılıyor da, peki niye ağlayanlar sekülerler?

eved.

siz üst dili çözememiş olabilirsiniz, ben çevireyim dedim. yazar burada... evet yazar bu arada bir yerlerde yaşıyor.
  • ya öyle demeyin ama belediyelerin mekanlarının hiçbirinde alkol yok zavallı gundiler çoh mağdur oluyorlar özgürlükleri kisitlaniyo, taksim'i mahvettiler önceden huzur var idi alkol var idi sokaklarda ramazanda balkonda rahat rahat bira icebiliyolar idi şimdi kadıköy besiktas gibi semtlerde sokak ortasında da içebiliyorlar ama her semtte içemiyorlar ayrica çok gürültü yaparlarsa, bazen canından bezmiş mahalleli bunlari dövebiliyor bu da onları gerçekten çoh mağdur ediyor.
  • ne de olsa şort hiçbir zaman yasak olmadı. başörtüsü yasağı ise hâlâ daha resmi olarak kalkmadı bile. yeni yeni bazı şeyler. türkiye özgürlüğe pek alışkın değil.
  • "şort yasağı hiçbir zaman" olmadı diyen geri zekalı, illa kanunda mı yazması gerekiyor?
    kız arkadaşınla şortunu giy ve bayburt'un caddelerinde dolaş bakalım ne olacak?

bu dincilerin yeni taktiği de bu; azdıkça azıyor, hala "mağdur" edebiyatıyla istedikçe istiyorlar.

lan kodumunun bedevileri, akp kurmaylarının da artık ufaktan dillendirmeye başladığı gibi artık "islam devleti" karanlığına doğru gidiyoruz hala neyin tantanasını yapıyorsunuz?
  • seküler kesimden bir kadın olarak midemi bulandırıyorsunuz.
    kadıköy'ü, beşiktaş'ı, şişli'yi, beyoğlu'nu rahat bırakın siktirin gidin fatih'e, üsküdar'a, ümraniye'ye falan.
  • şu fatih senin kadıköy benim gettolaşmasından hoşlanmıyorum.

ben sarıklılar ile şortluların birlikte yaşadığı ve kimsenin kimseden rahatsiz olmadığı, kimsenin kimseyi rahatsız etmediği bir türkiye istiyorum.