şükela:  tümü | bugün
  • şimdi yayınlansa rtük'ü intihara sürükleyecek reklamdır.
  • akşam akşam beni çocukluğuma geri götüren, güzel müziği'ni halen unutamadığım reklam.

şenlensin meyhaneler vurgusunu yapmış ne güzel. evet, şimdilerde bu reklamı yayınlayacak tv bile bulmak zor. devir nasıl da değişmiş?
  • şimdi yayınlansa bazılarına sinirden kendini siktirecek reklam.
  • şimdi yayınlansa yasaklanacak ve yayınlayan kanala ceza aldıracak reklam.
  • şimdi yayınlanacak olsa kanala ceza meza gelmez memlekette elektriği keserler. aa bi dakka lan?!
  • (bkz: haremde dans)
  • avrupa birligindeki bircok ulkede de artik yayinlanmasi yasak olan reklamdir.

herseye kaynak, liste, bilgi, istatistik verirdim buna vermiyorum.

cok egitimlisiniz ya gidin arastirin beyinlerini s.diklerim.

ek: yine dayanamadim, tekrar bir daha gozden gecirdim. neredeyse eu15'teki 7 ulkede bu yasak olurdu. (digerlerinde de buyuk ihtimalle oyle. haydi simdi dagilin)

s.diklerim: sevdiklerim demek. e ve v tuslari calismiyordu oyle kaldi. yanlis anlasilma olmasin.

ek 2: biri yazmis, eu15 ne la pic diye. sonra da laik ve chp'li tiplerimiz neden egitimsiz ve cahil diye kafa yorunca yav he he diyorsunuz. adam bilmedigi konuda soru sorarken kufredebiliyor, seviye yerlerde geziyor.
    elinin altinda imkan varken google'a yazip bakamiyor, eu15 ne yahu diye. onu da arastirip ogrenin, biraz bilgilenin.
  • tayyip erdoğan'ın örnek aldığı iki kişiden biri olan turgut özal'ın zamanında (diğer menderes, malum) çekilen ve hiç sorunsuz bir şekilde tv'de yayınlanan reklam. şaka maka özal dindar değil miydi ya?
  • içkiyi geçtim, insanları tıraşa yönlendiriyor. 2 defa berber göstermesinin başka bir açıklaması olamaz.

neyse ki geçti artık o günler, kimse berber dayamasına maruz kalmak zorunda değil. isteyen gidip dayatır tabi, kimsenin yaşam tarzına karışacak halimiz yok ama bunun teşvik edilmemesi gerekiyor.

artık avrupada da böyle bir reklam yayınlayamazsınız. ancak onlar tabi bu konuda daha demokratik davranıyorlar, mesela italyan hükümeti berber dayaması bağımlılarına yönelik olarak sanal berber hizmeti sunuyor.

sanal berberi denemek için kulaklık şart, kulaklığınızı takın ve keyfini çıkarın: http://www.qsound.com/…s/virtualbarbershop_long.htm
  • içerisinde bir adet başörtülü bacımızın da bulunduğu reklam.