şükela:  tümü | bugün soru sor
134 entry daha
 • "fatih terim'e hakaret ettiği, tehditte bulunduğu ve kişisel bilgilerini yaydığı iddialarıyla hakkında iki ayrı dava açılan selahaddin aydoğdu, "kişisel verileri hukuka aykırı ele geçirme ve yayma" suçundan 1 yıl 8 ay, "tehdit" suçundan ise 6 ay hapisle cezalandırıldı. "

  yediği dayakla kalmadı, üstüne hapis cezası aldı. heykelini dikeceklerin gözü yaşlı :d

  edit: haber linki
 • --- alıntı ---

  fatih terim'e hakaret ettiği, tehditte bulunduğu ve kişisel bilgilerini yaydığı iddialarıyla hakkında iki ayrı dava açılan selahaddin aydoğdu, "kişisel verileri hukuka aykırı ele geçirme ve yayma" suçundan 1 yıl 8 ay, "tehdit" suçundan ise 6 ay hapisle cezalandırıldı.

  --- alıntı ---

  yavşakların kahramanı. hem dayak ye hem ceza ye.

  afiyet olsun. *
 • imparatordan darbe üstüne darbe yiyen keko. tam euro 2016 günleri primci puştların sabote ettiği milli takım nedeniyle suçlu olarak halkın önüne atılan fatih terim'e bir darbe de ben vurayım da namım yürüsün derken ağır göt oldu.

  imparator ayağa kalktı hepinizin tek tek amına koyuyor sizler neredesiniz? galatasaray şampiyon olduğu gün taraftar gaza gelip götümü sikmesin diye yaşadığın korku yeter sana selo. götün yiyorsa çık tek bir kelime açıklama yap bakalım neler oluyor hahahaha.
1 entry daha