şükela:  tümü | bugün
  • adaletini sevdiğimin memleketinde artık gerçekten utanıyorum. bizimle birileri dalga mı geçiyor acaba ? bunlar cidden bir kamera şakası olabilir mi ? sen adamlarınla mekan basacaksın, gözaltına alınan mekanı basılan mağdur adam olacak.

evet arkadaşlar gecenin yine adalet adına utanç verici haberini paylaşıyorum. malum olayları biliyoruz fatih terim'in mekan basması hadisesi az önce mekanı basılıp mağdur edilen selahattin aydoğdu'nun gözaltına alındığı haberi geldi. fatih terim için yapılan herhangi bir işlem yok.

ilgili haber

adalet yürüyüşünü küçümseyen, adaletin dışarıda aranmaması gerektiğini savunan herkese seslenmek istiyorum. adalet güçlünün yanında değil, haklının yanında yer alır. adalet sizlerin ellerinde oyuncak olmayacak kadar kutsaldır.

bir yazıklar olsunda sizlere !
  • http://www.hurriyet.com.tr/…alindi-1862017-40522171
    haber sitesinde basın yoluyla hakaret ve tehdit nedeniyle tehdit nedeniyle göz altına alınmış.
    ya fatih terim'in yaptığı tehdit ve haneye tecavüz ne olacak !
    bu suç kapsamına girmiyor mu?
    palyaço suratlı hukukçular!
  • araya uzunun biri girdiyse artık siz unutun selahattini. ekmek teknesini basana bir şey yapmazlar ama nefsi müdafaada bulunan selahattin'i bırakmazlar öyle, mutlaka bir bedel ödetirler.
  • er ya da geç olacağı bilinen haber.

fatih terim zerre kadar umurumda değil ama insan sormadan da edemiyor;

"buradan da sizin aracığınızla söyleyeyim, ilk gördüğümde dövecem" diyen arkadaş gözaltına alınabiliyor da, "ağaçlara asacağız, direklerde sallandıracağız" diyen reisimsi niye hala kuş tüyü yatağında?!
  • nasıl geliştiği tam olarak bilinmeyen kavga sonrası tehdit içeren konuşmaları ve her uzatılan mikrofona konuşması başını yakmıştır.
    bir anda haklı iken haksız duruma düşmüştür.
    yürekli olduğu kadar şapşal da olduğunu göstermiştir.
  • muhtemelen rahatlığı elindeki dayak kayıtlarından kaynaklanan selahattin aydoğdu'nun gözaltına alınması durumu.

tahmin ediyorum, hocanın kayıtların ortaya düşmesinden çekineceğini ve şikayetçi olamayacağını, konuyu uzatamayacağını düşünerek bu giderleri yaptı. zannımca da ok yaydan çıktı.

dayak görüntülerini en geç yarın izleriz.
  • olması gerekendir. sen bir insanı tehdit edemezsin. bu suçtur. hukuk'un fatih terim'e işlememesi ise ülkenin acı gerçekleridir.

yine de bir yerde hukuk'un olması süper birşey .
  • bir başkasını açık açık tehdit eden birinin gözaltına alınmasını ciddi ciddi eleştirenler var. pardon da gerizekalı mısınız?

şu anda tek gerçek olan, bu adamın tehditleri ve bu yüzden gözaltına alınması da normal. fatih terim'in suçluluğunu kanıtlayan birşey görmedik ki 'terim neden gözaltına alınmadı' diye soruyorsunuz.

mekanın güvenlik kamerası kayıtları yayınlansın ona göre konuşun bari. olayın ne olduğu tamamen ortaya çıksın da ondan sonra tarafınızı belirleyin şakşakçılığınızı yapın.

edit: imla.
  • bu fatih terimi kim koruyorsa büyük yanlış yapıyor. arkadaş nefret ediyor millet bu adamdan da artistliklerinde. gına geldi artık resmen.