şükela:  tümü | bugün
 • eski galatasaray başkanı aynı zamanda bilderberg'in eski türkiye temsilcisi
 • ancak sayesinde süleyman demirel'in beyaz saray'dan randevu alabildigi wise man.
 • 70li yillarda riva'daki araziyi galatasaray'a kazandiran baskandir. gectigimiz gunlerde yapilan olaganustu kongre'nin ardindan riva arazisinin degerlendirilmesi icin calisacak komisyonun basina gecmistir.
 • fatih terim'in has arkadaşlarından murat beyazıt'ın babası; ve toys r us'un türkiye temsilcisi işadamı.
  pirelli türkiye'nin de başlarından...
 • galatasaray'ın ilk 3 sezon üst üste $ampiyonlugunda ba$kandir..
 • derinin de derinidir; hatta mariana trenchtir. bilderberg'e turkiye'den ilk cagrilan kisi olmasinin yaninda 'turkiye daimi temsilcisi' sifatini da tasiyordu. bilderberg'in turkiye'den cagiracagi isimler icin de ona danisiliyordu. bu 'gorevini' suna kiraca devretti sonralari... ortalarda fazla gormezsiniz. ama dikkatli gozler, onemli zamanlarda onemli yerlerde, en basta oldugunu gorur. sehitlere yardim kampanyalarinda, her tur hayir isinde, ahmet ertegun'un cenazesinde vs.

  ha bir de selahattin abi bos zamanlarinda galatasaray'in baskanini isaret etme yontemiyle secer. 'kardeslerini', 'demokrasinin ruhuna uygun bicimde' telkin eder... isaret etmedigi adayin secim kazandigi gorulmemistir.
 • nazım durak'ın kemiklerini sızlattığı başkandır.
  sayın durak kendisini ali tanrıyar ile mezarda olduğunu söylerken, sayın beyazıt ön sıralarda şaşkın şaşkın konuşulanları dinliyordu.
 • eskiden bmc'nin türkiye temsilciliğini yapardı.
 • fenerbahçe spor kulübünün resmi siteden teşekkür ettiği, ayakta alkışlanası adam.

  "sayın beyazıt’a teşekkür ederiz

  galatasaray eski başkanlarından sayın selahattin beyazıt'a bugün basında yer alan açıklamaları nedeniyle teşekkür ediyoruz. sayın beyazıt türkiye'de spor dünyasında bu gün karşı karşıya kaldığımız tüm olumsuzluklara ve aksi davranışlara rağmen akl-ı selim insanların var olduğunu tüm spor camiasına göstermiştir.

  sayın beyazıt ebedi dostluk kavramının içi boş bir söz olmadığını kanıtlarken bunun temellerini kurmuş insanlardan biri olarak, sorumlu spor adamı davranışıyla bugünün spor adamlarına ve büyük camiaları oluşturan bireylere paha biçilmez bir ders vermiştir. bu örnek davranışı takdirle karşılayan, bunun arkasında duran ve benzer davranışa bulunan tüm sporseverlere de gönülden teşekkür ederiz.

  futbolun marka değerine katkıda bulunan, futbola olan tutkuyu arttıran, dostlukları ve mutluluğu paylaşmayı teşvik eden kısaca futbolun dostluğuna olan inancı pekiştirip buna ilişkin umudu yeşerten bu davranışından ötürü şahsında bu çabaya destek verenlere şükranlarımızı sunmayı bir borç biliriz.

  fenerbahçe spor kulübü"

  (bkz: http://www.fenerbahce.org/icerik/haber/11303/)