şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
10803 entry daha
  • noktasından virgülüne taraftarlarına katıldığım, yasin börü ve yüzlerce insanın katili, bölücü..
    https://pasteboard.co/ijryfgs.png
    https://twitter.com/…dem/status/1201493486236815365
    +
    hayatları alavere dalavere yalan dolan manipülasyon 3 kağıttır bunların..
    sabahtan beri yürüttükleri son algı operasyonu da yalanmış.
    https://pasteboard.co/ijrzkao.jpg
    gebermemiş..
  • türk devletinin hapishanede vefat etmemesi ve başına bir şey gelmemesi konusunda azami dikkat göstermesi gereken hdp lideri.

https://www.youtube.com/watch?v=ntrb_guwt_g
  • yıl 2015...
    selahattin demirtaş'ın pkk/hpg/ypg/ypj/yps'li teröristleri sokaklara çağırdığı o ihanette, bu çağırdığı kendi örgütü;
    o hain, o soysuz, o cani, o pedofili sapık, iğrenç teröristler bakın neler yapmış.

--- spoiler ---

şuan sokağa çıkma yasağı uygulanan yerlerden birinde 112 çalışanıyım. size olayların en şiddetli olduğu mahallelerinden birinden getirdiğimiz bir hastayı anlatayım.
    anlattıklarım bu oruspu çocuklarının hak, hukuk arayan hafif silahlar kullanan meleklerden oluşan bir hareket olduğunu söyleyen piç kurularına...
    neyse olaya dönelim.

komuta merkezden şöyle bir anons geldi tüm ekiplere; 70 yaşında kadın hasta, vaka genel durum bozukluğu.
    ama vaka x mahallesinde (hiç bir ambulansın girmek istemediği) gönüllü olarak gitmek isteyen varsa irtibata geçsin. yoksa ekip yollamayacağız diye (ilk defa komuta böyle bir kıyak geçti bize, yoksa güvenli deyip 155'in bile girmekten çekindiği yerlere sokar bizi herhangi bir güvenlik önlemi alınmadan).

biz ekip olarak zaten başka ilçeden gönüllü olarak gelmiştik, ekibime danışıp okeyi aldıktan sonra vakaya gitmeyi kabul ettik.

bir sokağın başına geldik, hemen sokak başında bir ural devriye geziyor.
    ben: y sokağına nasıl gidebiliriz
    ural: 2.soldan dönün, 500 m daha ilerledikten sonra aras kargodan sağa sapın.
    ben: güvenli mi peki
    ural : gülüşmeler
    ben: bize ekip eşlik edecek mi ?
    ural: oraya giremiyoruz
    ben: tamam gidiyoruz,
    ural : kendinize dikkat edin
    ...

sağlıkçıların güvenliğini bu kadar canı gönülden destekleyen 155 ve sağlık bakanlığına en içten selamlarımı iletiyorum..

neyse verilen adresteki sokağın başına geldikten sonra yüzleri kapalı, ellerinde keleş, kanas vb olan bir grup gördük, aramızda 100 m var yada yok..
    grubun lideri olsa gerek işaret verdi, evden 3 kişi çıktı.
    biri 70'li yaşlarda bizim teyze yüzü bandajla sarılı, diğeri de onun omzundan tutup zar zor yürüyen 2 kız. biz de adrenalin had safhada kaçıp kaçmamak da kararsısız, buraya kadar geldik bu kadını almadan kaçmayacağız diyip bekledik
    (öğrendiğimiz kadarıyla bu adamlar asılsız ihbarda bulunup, 112 çalışanlarını birkaç saatliğine tutup,
    ambulansı yakıp öyle yolluyorlarmış, türksen bu birkaç saat birkaç gün olabiliyormuş)...

teyzeyi hemen ambulansın sedyesine oturttuk, istemeye istemeye 1 kızı öne diğerini arkaya oturttup hemen tüydük ordan...

ambulanstaki müdahalelere gelmeden önce zar zor alabildiğim kadının hikayesini anlatayım ki bu oruspu çocuklarına sempati besleyen piçlerden de bilsin...

gece vakti gelmişler teyzenin evine. birkaç gün karargah olarak kullanmak için..

piç: teyze bi kaç gün burda kalacağız, tc çekildikten sonra gideriz.

teyze: hayır olmaz, evde daha evlendirmedğim 2 kızım var, bu kadar erkeği evime sokamam

piç: tamam birşey olmaz, onlar da bize yemek yaparlar işte. fazla kalmayacağız zaten

teyze: hayır olmaz, birkaç saatte olsa olmaz

piç: neyse teyze sen bize çay yap da ondan sonra gideriz....

kadın çayları hazırlayıp getirdikten sonra:
    piç: teyze, suyu iyice kaynattın mı
    teyze: evet oğlum......
    sonra bu piç o demliği alıp, kadının yüzüne kaynar suyu döküyor, kadın yerde bağırırken başka biri gelip kadını kızlarının önünde dövüyor..

kaç gündür kadın bu halde, en son bu piçlere destek veren oruspu kadınlardan birkaçı rica edip bu kadın daha fazla dayanamaz ölür diyip, ambulansı çağırıyorlar.
    (ironi yap amına koduklarım her boku yedikten sonra gene devletten bişşey bekliyorlar)...

işte olay bu, teyze değil kızları anlattı... hala bu piçleri yere göğe sığdıramayan, devletin hukuksuzluğa direnen masum gençler diyen piçlere selam olsun ..

not: kürdüm

23.12.2015 12:24 starktonyy

--- spoiler ---

kaynak:
    (bkz: @starkronyy/#57171430)

tanım:
    işte böyle teröristlerin suç ortağıdır selahattin demirtaş, bu suçların hem failidir hem de azmettiricisi bir teröristtir.

tanım devamı:
    yaşlı kadının yüzüne kaynar su döken teröristlerin sevgilisidir selahattin demirtaş.

tanım dahası:
    yüzünü kaynar su ile dağladıkları yaşlı kadını acımasızca döven teröristlerin can dostudur selahattin demirtaş.

işte bu okuduğunuz yazı:
    selahattin demirtaş'ın sokağa çağırdığı pisliklerin yaptıkları sapıklıklardan ve caniliklerden sadece birisiydi.

daha terörle mücadele operasyonlarında yaşanılanlar var.
    acı dolu hatıralar var sözlükte hiç yazmadığımız.
    neler gördük ve nelerle; nasıl canilerle, nasıl katillerle mücadele ettik, anlatacağız elbette...

not:
    şu başlık altında yıllardır takip ettiğim ve kendisinin bir tıp hekimi(!) olduğunu sanmakla yanılmış olduğumu anladığım bir yazar arkadaş da kalkıp terörü ve teröristi güzellemiş, yazık...

tıp doktoru olmuş ama insan olamamış, yazık; genetik ve kronik cahilliğine yazık...

olur da bir daha içinizden o güzellediğiniz terörü ve o güzellediğiniz teröristleri övmek aklınıza gelirse;
    "yüzüne kaynar su dökülerek saatlerce dövülen yaşlı teyze" gelsin olur mu?

hani belki biraz yüzünüz varsa olur da utanırsınız...

hani bir yanda yüzüne kaynar su dökülüp, üstüne saatlerce dövülüp; yüzü tanınmaz hale gelen o yaşlı teyze,
    bir yanda da sizler gibi terör ve terörist sevici yüzsüzler...

pkk'lı teröristlere karşı direndiği için hem dövülüp hem de kaynar sularla yüzü yakılan o yaşlı teyzemiz kadar insanî, mert ve cesur bir yüzünüz olsaydı keşke.

"yüzsüzlük zor zanaat olsa gerek sizler için..."
  • an itibariyle hakka yürümüştür. toprağı bol olsun.
  • "siz verdikçe, o daha fazlasını isteyecek. biatın sınırı yoktur, köleliğin sınırı yoktur; yapmayın."
  • ortalıkta beyin ölümü gerçekleştiği haberleri dolaşan hewal.
    son heykelini de yaptı.. ateşi bol olsun.
  • dürüstlüğünün zekatı, tüm milliyetçi ve dinci geçinen asalak orospu evlatlarına bir ömür yetecek siyasetçi.
  • cxp yardımına koşuyor dayan !
  • tutuksuz yargılanması planlanan, 2 yıl içinde de beraat kararı çıkacak terör bağlantılı siyasi lider. terörist olduğu ispatlanamaz. yardım ve yataklık ettiğine dair de somut ve yasal delil bulunmaktadır.
  • başına gelenleri şimdi okudum ve çok üzüldüm. umarım iyi haberlerini bir an önce alırız, çok geçmiş olsun.
48 entry daha