• 6 milyon oy alması nasıl bir şey değiştirmiyor? 25 milyondan oy alınca başkan olunmuyor mu, senin bakış açına göre erdoğanın 25 milyon oy alması da anlam ifade etmemeli. bir de 6 milyon seçmen içindeki cehaleti de göz önünde bulundurmak lazım diyor, aynı durum diğer partilerde yok sanki. hdpye oy verenler cahil de diğer partiye oy verenler atom parçalıyor değil mi? bu ülkede bazı şeyler bazen suç oluyor, neyin ne zaman suç olacağına da yasalar değil bir kişi karar veriyor. herkes biliyor ki bu adam özellikle istanbul seçimlerinde son anda yan çizse kısa bir süre içinde salıverinirdi. seversin sevmezsin ama: dik duran, dürüst biri olduğunu, kendi çıkarları için doğrularından vazgeçmeyen biri olduğunu tekrar gösterdi.
  • hala terör sempatizanlığı yapan bir adamın dışarı çıkmasının yanlış olduğunu söyleyen cahiller var.

terör sempatizanlığı diye bir suç yoktur. terör örgütlerine gönül rahatlığıyla sempati duyabilirsiniz. yasakoyucu bu özgürlüğü vermiş. diğer tüm gelişmiş hukuk devletlerinde olduğu gibi. tabi bizde kağıt üzerinde...

terör örgütüne üye olmak ayrı bir suç, yardım etmek farklı bir suç, propaganda farklı bir suç. hiçbiri ötekine benzemez. cezaları da çok farklıdır. yardım etme ve propagandadan hagb bile alabilirsiniz.

bir de söylemeye gerek var mı bilmiyorum ama aramızda mal çok. eline silah almayan insanlara terör örgütüne üye olmaktan ceza verirseniz, aihm size götüyle güler. öyle bir algı oluştu son zamanda ama hadi hayırlısı.

edit: şimdi de terör destekçisi diye kavramlar çıktı. belli ki hukuk bilmiyorsun, e cahil adam ne cesaretle yazıyorsun. terör destekçisi olmak nasıl bir suçmuş, hangi sevk maddelerine göre yargılama yapılırmış, bir izah edin yahu.
  • 3 sene kadar içeride haksız bir şekilde tutulan barışcıl, onurlu ve halkını seven siyasi lider. rte ve tayfasına karşı dimdik duran genci yaşlısı, çocuğu kadını herkese güzel bir ülkenin temellerini atmak istemiştir. pkk'nın 40 seneyi bulan çatışması ülkemiz adına büyük bir kayıp olup onlarca senedir savaşılmasına karşı bir kürdan boyu adım atamamıştır. görünen o ki bunun tek çözümü uzlaşı ve silah bırakmaya yönelik adımlardır. bu savaş ortamıyla ayrılan süre, enerji ve paralar ile büyük bir kayıp içerisindeyiz. umarım demirtaş'ın katkısıyla bu mel'un durumdan kurtulur önümüze bakarız.
  • demirtaş pkk 'lı değildir demek nasıl bir zihniyettir anlamıyorum. adam açık açık pkk destekçisi , sorsan kendisi de yalanlamaz zaten. pkk lehine onlarca güzellemesi var.

dürüst olun , çıkıp diyin ki " evet bu adam pkk destekçisi , pkk'yı seviyor , türkiye cumhuriyeti'nin terör unsuru olarak tanımladığı bir örgütü doğrudan ve dolaylı olarak destekleyen bir adam. ha buna rağmen ben seviyorum kendisini çünkü aynı zamanda akp ve erdoğan'a düşman. bir insan erdoğan karşıtı olsun da isterse orospu çocuğu olsun , ister ışidli olsun , ister pkklı olsun benim için farketmez. benim tek kriterim erdoğan düşmanı mı değil mi ? benim için önemli olan konu bu "

bunu dedikten sonra ister sevin ister sevmeyin. ama yeter ki dürüst olun yani. lafı evirip çevirmeyin. " eğer aponun heykelini dikeceğiz demek pkk destekçisi yapıyorsa bla bla "

" pkk’lı cenazesine katılmayan vekile soruşturma açarım diyen adam terörist oluyorsa bla bla "

diyerek komik duruma düşmeyin. bir adamın pkk sempatizanı olması için daha ne yapması gerekiyor? eline silah alıp dağa çıksa " her eline silah alıp , askere kurşun sıkan pkk'lı oluyorsa bla bla " diyeceksiniz aq.
  • küfür etmeye doyamıyorsunuz ama selocan bu ülkenin orta vadedeki iki umudundan biridir. tererööğğ ezberleriniz aptallığınızla yarışıyor. adamın savunmasını bile okumadınız değil mi? size belletilen sloganların sığlığında çimiyorsunuz.
  • apocuların savunduğu terörist.
  • pkk ypg pyd şeytan üçgenini destekleyen bir abd ve bu üçlünün aldığı 6 milyon oyun biz sosyalistiz mk diye arkasında duran insanlarımız. sizi gezdirenler siksin
  • başlığı canlandıkça sözlükteki teröristleri engelleme avına çıktığım medyanın parlatıp cilaladığı öz hakiki terörist.

tutukluluğun kaldırılmasına yapılan itirazın reddedildiği bilgisinin ortalarda dolaşması nedeniyle tahliye edileceği söylentileri dolanmakta.

bu adam tahliye edildiğinde bilin ki malum kişiye biat etmiş, malum kişinin bir başka köpeği olmuştur ve bu adam birkaç güne tahliye olacaktır.
  • terörist orospcocugu seni, olunu dirini mezarini sikeyim senin
  • ülkeden umudu kesmeme sebeplerimden biri. zamanında hakkında yanlış düşündüğüm için pişmanım ama zararın neresinden dönersek kardır tabi.

en yakın zamanda özgürlüğüne kavuşmasını diliyorum.
hesabın var mı? giriş yap