şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • güçlü siyasetçi. görüşlerini bilmem ama akpye soğuk ter döktüren bir politikacı.
 • önümüzdeki bir kaç gün içerisinde tahliye edilmesi beklenen siyasetçi.

  türkiye'de yeni bir dönem başlıyor.
 • tahliye olacak haberini okuduğumdan beri beni mutlu eden başkan.

  inşallah umudumuz yine tellere takılmaz selocanım. seni ve diğerlerine laf sokarken yaptığın hınzır gülümsemelerini izlemeyi özledim*
 • kendisi türk olsaydı rte şu an cumhurbaşkanı olamazdı. hdp'den aday olmasına rağmen rte'yi en çok korkutan siyasetçidir.
 • çıkması veya yeniden içeri girmesi umrumda değil.sadece bu ve bunun gibi düşünen, vatana millete bayrağa hainlik yapan, devletin polisine ve askerine kurşun sıkan hainlere bu sözüm;

  merak etmesinler hepsini gömecek kadar toprağımız var.
 • selahattin demirtaş bu ülkenin en eğilmez, bükülmez, verdiği sözün arkasında olan, söylediğini inkar etmeyen siyasetçisidir.

  sevin, sevmeyin 2012’de söylediği(davası 2016’da açılan) ve kendisi hakkında halk dilinde “apo’nun heykelini dikeceğiz” dışında bilgiye sahip olmayan kardeşlerimizin devamlı kendisiyle ilgili söyledikleri cümledir.

  2012’de söylemiş olduğu ama dönemin koşulları değiştiği için savcıların geri dönüp bu sözlerden dava açtığını bilmezler. peki siyasiler fetö ve açılım döneminde neler neler demiştir hiç düşündünüz mü? geriye dönüp siyasi söylemler nedeniyle bu tarz söylemlerden eğer her siyasi için dava açılsaydı hiç bir partide siyasi kalmazdı bunu hepimiz kabul edelim iki yüzlülük yapmayalım.

  ha ama bu konuya bile büyük bir dürüstlükle savunmalarında değinmiştir demirtaş ama tabi siz davasıyla, savunmasıyla vs ilgilenmezsiniz size kara propaganda için 1 cümle lazım sadece. ben yazayım ne dediğini; dönemin siyasi koşulları ve o gün miting ortamında eksik söylediğim sözlerdir diyor ve kendisini de suçluyor. orada şunu demem lazımdı diye ekliyor “ bu ülkeye barış getirebilecek herkesin heykelini dikeriz.” bu miting ortamında yani devletin izin verdiği apo bayrakları’nın bulunduğu bu ortamda polisin gaz ve tazyikli suyla saldırdığı insanlara yapılan bir mitingden bahsediyoruz. polisin kimin polisi olduğunu da düşünerek analiz yapabilirsiniz. hükümet ve devlet yapın diyor ama polis mitingdekilere saldırıyor.

  yani bu tarz karmaşık ve ateşli bir ortamda eksik söyledim diyor.

  bugün hangi siyasi fetö veya açılım döneminde söylediklerini kabul edip öz eleştiri yapıyor?

  okuyun, öğrenin arkadaşlar eğer birini körü körüne eleştirecekseniz 1 cümlesini alıp veya medyada anlatılanları değil, hakim siyasetin size verdiklerini değil dahasını öğrenin ekşiye yazabiliyorsanız google da derin aramalar da yapıp bişeyler öğrenebilirsiniz ha tabi amacınız kara propaganda değilse.
 • tahliye mi? ben öldü mü acaba diye geldim adamı salmışlar amk. kahraman yaratmaya devam ediyor devlet.ya hiç almayacaksın ya da salmayacaksın. iki gün sonra "selahattin ölümsüzdür" derlerse şaşırmayın.
 • diğer hdp'lilerle birlikte vatandaşlıktan çıkarılıp kuzey ırak'a sepetlenmesi gereken cisim.
 • ülkedeki güzel 1-2 insandan beri. sözlükteki faşist cahillere çok takılmayın zülfü livaneli'nin de dediği gibi ekrem başkan ile birlikte uzun yıllar boyunca bu ülkenin kalkınmasında bir değer olarak görev alacaktır.

  çok özledik be başkanım.
 • milyonlarca oy almış, sırf başkanlık kibiri sebebiyle hapse atılmış birisi.
  tırnak kadar sevmem, benim için sulandırılmış bir pkk oluşumunun başıdır.
  böyle birini milyonlarca oy aldıktan sonra böyle içeri tıkarsan kimse senin meşru bir yönetim olduğunu kabul etmez. en başta seçime sokmayacaksın o zaman kardeşim. demirtaş 20 yıldır siyasette. hiç mi seçime giremeyecek kadar suçu olmadı! neden c.başkanlığı seçiminde o kadar oy aldıktan sonra harekete geçildi?
  neden aynısı şimdi belediyeye yapılıyor?
  hadi madem o kadar terörist düşmanısınız, öcalan mektubu canlı yayında cnn türk'te? neden öcalan trt'de?
  şu an demirtaş'ın içeride, akplilerin dışarıda olmasının tek sebebi, sünni olmaları....